fotovilag.hu
Fotóvilág fórum
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ...
Általános / T. Szerkesztőség

Kedves Géza és Tibor!
Ez most is tökéletesen működik A FV.-on!
Próbáljátok ki a 420564 sz. "Rilex' c. képem alatt, ahol legalább 6 dal van!
Bökjetek rá a zene linkjére, és utána vissza a képre! Nézegetheted a képet végig a zene alatt...

Vagy a "420562. alexmed - Kedvenceim" alatt zenei linkre, ha jó zenét akartok hallgatni miközben szeretteimet nézhetitek A Stonehenge előtt!
Vagy ki-be léphettek a kép és a zene között! Érdemes, mert nagyon jó a klipp!

Én így és ezért találtam ki már régen!
(Igazából nem is én voltam az első, hanem már nem tudom ki legalább öt éve tett be egy zenei linket a You Tube-ról a hozzászólásokba - onnan is tökéletesen működik.)

Jó ötlet gratulálunk kiváncsi lennék a próba darabra

Válasz erre
2018-11-15 19:02:16 - Josa

SzEjO157:
Persze persze. Én is a Fotóvilágon belül gondoltam megoldani.
A Facebook csak úgy jött a képbe, hogy onnan tudtam kipróbálni az ötletet.
Két üres ablakot nyitottam meg. Az egyikbe a zenét hívtam be, a másikba a Fotóvilágot a képpel. A zenét elindítottam, aztán átváltottam a képre. A zene azért szólt mögötte - nem is reméltem.

Kedves Géza!

Információ továbbításnál hasznos a facebook de egyébiránt nem kedvelem
Az ötlet viszont remek, nem halottam nem láttam ilyen megoldást.

Kedves Géza!

rögzítettem a kérésekhez, amit egy Word fájlban tartok.
A program írása folyamatban.

üdvözlettel:
VL Tamás

Válasz erre
2018-11-15 09:46:15 - Josa

T. Szerkesztők!
A Gondolatok rovatban van egy bejegyzésem, ami akár Titeket is érdekelhet. Ide másolom egy kis kiegészítéssel:
"Nem tudom ti is kitaláltátok-e, de ha két facebook oldalt nyitunk meg és az egyiken a képet nézzük, a másokon pedig a hozzátartozó zenét hallgatjuk a háttérben, akkor összehozható a kettő.
Érdekes lenne, ha a készülő új Fotóvilág programban ez automatikusan együtt hallgatható/nézhető lenne.
Továbbgondolva a lehetőségeket a képekhez így utcazaj, madárcsicsergés, kocsmai hangoskodás stb. is tartozhatna.
Ha megoldható, és akarat is van hozzá, akkor ez valószínűleg egyedülálló lenne a fotós oldalak kínálatában."

Nalunk Velenceben is rendben van a vizszint. 150 cm-el a tengerszint felett,ez azert mar nem gyerekjatek. Nem megyek fenykepezni, mert fazok es mas dolgom lenne.

Nahát! :)

A víz szint rendben van !

Válasz erre
2018-10-28 15:49:45 - duncos

A vízállás emelkedik, a kritikus ponthoz csak 115 000 egység kell még.

Zsozso: a technikai megújulás mellé valóban kell a szellemi megújulás is. Kérlek, légy bizakodó!

Bizony nagyon jó lenne felújítani a Fotóvilágot, de tudomásom szerint csak néhány ember szánta rá magát, hogy anyagilag ezt meglehessen valósítani! Mint már említve lett az anyagi támogatás nem kötelező, de ez a lehetőség nem fog megismétlődni! Tehát aki megteheti segítsen!

Válasz erre
2018-10-28 06:18:26 - Zsozso

Tényleg jó lenne ha a Fotovilág megújulna de, ha az egyes tagok közötti belháború ezek után is tovább folytatódik akkor teljesen hiába !!!

Kérem, hogy privátban érdeklődjetek!

vltbavatu@yahoo.de

Szia Tamás!
E-mail ment!...
Üdv;
Sándor

Szerintem a fedezet összejön, hiszen néhányan már nyilvánosan jeleztük és feltételezem, hogy többen a privát címedre is jelezték a fizetési hajlandóságukat.
Javítaná a hozzájárulási készséget, ha röviden ismertetnétek, hogy az új program miben lesz jobb a jelenleginél, stabilitásában és szolgáltatásaiban, illetve egyáltalán?

Tisztelt Tagság!

1, Az új program megírása pénzbe kerül, de lehet utána alakítgatni és módosítani a kor elvárásainak megfelelően. Nem muszáj váltani maradhat ez is.
( ha nem jön össze az anyagi fedezet az új programra, akkor a mostani program, addig fut, amíg a karosszériája szét nem esik s ezt nem tudni, hogy mikor fog bekövetkezni.)

2, Az oldal fenntartását és menedzselését, közmunkásként hárman végezzük:
Tóth Zsuzsanna: Facebook,
Paul Nándor: Flickr, + mentorálja a képeket.
+ Ich.
3. Az önkéntes tagdíjról annyit, hogy az a tárhely foglaltságától függ.
Addig nem lehet ajánlatot tenni az összegre, amig nem tudom, hogy az hogyan alakul! ( és itt van az a fontos megjegyzésem, hogy az új programban már a tárhelyproblémát is megoldottuk, amiról nem beszélhetek még.)
Változatlanul folyik a tárhelytisztítás, törlöm a regisztrált és eltűnt tagokat, de még így is van több mint kétezer.
Kíméletlenül törlöm a nem el tűnt és még regisztrálásban megtalálható tagokat is akik inaktívak és más új tagok elől foglalják az oldalt. Ha véletlenül kitörlök egy aktív tagot, akkor kérem írjon nekem , mert nem szándékosan tettem s azonnal vissza állítjuk.

Uff

Elindult.

Kérés:

Tisztelt Tagság!

Találtam két lelkes programozót akik fél áron, igen referencia munkáért fél áron, megírják az új Fotóvilág.hu programot.
Tartalmazna minden modern a mai elvárásoknak megfelelő lehetőséget!
Anyagi fedezetét nem tudom egyedül vállalni.
Jelen pillanatban ketten vagyunk akik tudnánk rá szánni , de az még kevés.
Kérem, hogy privátban írjon nekem az a személy, aki szeretne és tudna is az anyagi szponzorálásban segíteni.
vltbavatu@yahoo.de
üdvözlettel:
VL Tamás

Tisztelt Szerkesztőség!
A Gondolatok című topicban több tag megfogalmazta igényét a Fotóvilág site további pozitív irányú változtatását illetően. Konkrétan megfogalmazták anyagi jellegű támogatásuk szándékát, és kifejezték annak fontosságát, hogy a tagság vegyen részt a változtatásokban azért is, hogy ne (csak) a két tulajdonost terhelje a folyamat - azaz, a továbbiakban ne csak a tulajdonosokat terhelje anyagilag a site fenntartása, és emellett a tagság aktívan vagy legalábbig támogatóan vegyen részt a fejlesztésekben.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ...
számláló