fotovilag.hu
Fotóvilág fórum
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ...
Általános / T. Szerkesztőség

Ez a kérdés már háromszor el lett magyarázva a fórumban. Most még egyszer röviden.
Az admin minden fotót el tud látni "A hét képe" logóval. Nagyon sok ilyen kép van. A program azt a képet fogja kitenni a főoldalra amelyik utoljára lett feltöltve. Ez a rendszer jól működik ameddig egy héten csak egy "A hét képe" van. Ha azonban egynél több ilyen kép van akkor bonyodalmak lépnek fel.
Lássuk a konkrét példát: Az elmúlt héten 2 "A hét képe" volt, handbalist [Egy jó pofa] jan. 4-én feltöltve, és KTB [Jégerdő határán ...] jan. 3-én feltöltve. Ha mindkét fotót ellátom a "A hét képe" logóval, akkor a program mindig handbalist képét fogja kitenni a főoldalra mivel ez lett utoljára feltöltve. Ha azt akarom hogy KTB képe kerüljön a főoldalra, akkor ez csak úgy lehetséges hogy handbalist képéről elveszem "A hét képe" logót. Tehát még egyszer: ha mindkét kép ki van jelölve, akkor handbalist képe jelenik meg a főoldalon, ha csak KTB képe van kijelölve akkor meg KTB képe.
Természetesen amint lejár a hét és új "A hét képe" van, handbalist képe végérvényesen visszanyeri a "A hét képe" logót.

Csak kérdezném, miért lett elvéve a hét képe cím tőlem? Nem mintha ettől nem tudnék aludni, csak kíváncsiságból.

Előzmény Válasz erre
2019-01-13 10:51:32 - KTB

(sőt, kellene egy olyan fül is, ahol be lehet jelölni hogy nem kér javítási javaslatot ... :) )

Válasz erre
2019-01-13 10:42:10 - Zsozso

Az új változatban kéne egy plusz rovat: " csináljuk együtt" , ahol hivatalosan is bele lehet kontárkodni a màs munkájába.

A füles gyerekként nem tetszett de itt jó ötlet

Válasz erre
2019-01-06 06:42:03 - Josa

Talán van ennek bizonyos pszichológiai oldala is.
A fehér és egyszerű kinézet mindig a letisztultság érzetét kelti.
-
Azt azért meg kell említeni, ahogy egy ilyen megjelenés kirakatnak kiváló, de ez nem egy munkafelület, hiszen egy közösségi oldalnak számos más funkciót is be kell töltenie.
Viszont a kettő együtt kiválóan megélne.
Esetleg egy link a Fontóvilág egyik fülén?

...talán az lehet az oka, hogy oda már - kevés kivétellel - egy viszonylag válogatott anyag kerül, és a digitális szemét nem rontja az összbenyomást...

Határozottan szebbek, jobbak, színek élénkebbek Mi lehet az oka?

Válasz erre
2019-01-05 17:40:40 - Zsozso

Érdemes , végignézni a Flickr-e feltöltött képeket is, egész másképp " festenek". Mindenkinek ajánlom.

Kedves Xabolcs. Köszönöm és felkereslek a 500px-en

Válasz erre
2019-01-05 15:22:54 - Zsozso

SzEjO157. Bejelentkezel az 500px- re és megkeresed azt akiről tudod , hogy ott van. Sokan a saját nevükkel szerepelnek és nem nick-el. Én példáu l( mert csak a saját kontomat irhatom ide ) Zsolt Veress vagyok ott. Egy kis utána járással a többieket is megtalálhatod. Ne érts félre ez nem önreklám, csak válasz egy kérdésre. LINK s://500px.com/veressszolt

SzEjO: az enyém LINK

...Akiket követek, köztük sok ismerősre talál6sz; olyanokra is, Akik már nem töltenek képet ide...

Miként olvasom, többeknek van az 500px-en fotója. Mi módon tudnám megtalálni? Bizonyára ott is van kódnév ami eltérhet az ittenitől

Az lehetseges, mert en chrome-t hasznalod cak. Latjatok arra nem gondoltam, hogy mas bongeszovel nem mukodik.

Köszönöm lányok :) Még annyit: firefoxban nem, de pl. chrome-ban már működik.

Válasz erre
2019-01-03 10:55:02 - Josa

capriccio, RZsó: köszönöm a segítséget

Válasz erre
2019-01-03 09:09:49 - RZsó

Javítanám saját bejegyzésemet, capriccio ébresztett rá, hogy mellényúltam. Tehát, nem Tagokra kell kattintani, hanem a mikrosíte-nál kiválasztani a sajátot. Onnan már jó a sorrend. Elnézést !

Akkor leirom talan megjobban:
Belemegyek a Sajat mikrosite-ba
www.capriccio.fotovilag.org
kinyitom a kepemet, lehetoleg sok hozzaszolassal. (ugyanis ebben a hozzaszolasok egyben vannak, nem 1.2.3. oldal.
Utana a nyomtatasi gombra klikkelek, amit elozoleg a nyomtatas helyett PDF formatumra alakitottam at. Ez aztan igy is marad) Es lementem az oldalt pdf formatumban. Tobb oldal lesz, de az osszes hozzaszolassal egyutt. Es meg az is a jo, hogy a file cime a kep cime lesz benne.
Nem szoktam bejelolni az oldalt, mert tokeletesen lemasolja PDF formatumba.
Nalam tokeletesen olvashato, sotetszurke alapon, mint a site szine, feher betukkel az osszes hozzaszolas.
Vannak meg opciok.
A4-es formatum
Scala: 64
A margot eredetiben hagyom meg
bejelolom a felso margo feletti cimzest, es az also margo alatti beirasokat.
es hogy jol olvashato legyen meghagyom a backgrandban az oldal grafikajat.
Szeretnem mondani, hogy ezt Mac-al csinalom, de gondolom pontosan igy mukodik a Windossal is.
Az igaz, hogy minden kepet igy kulon kell lementenem, de gyors nagyon.
Igen Zsoka, be lehet menni, de csak addig, amig a regi site mukodik. Ha nem lesz mar, akkor nem latjuk a bejegyzeseket.
Udv Izabella

Válasz erre
2019-01-02 20:47:11 - Josa

capriccio, allegro, f-focus, RZsó, köszönöm a segítséget.

Válasz erre
2019-01-02 19:10:25 - RZsó

Ja, én azért csináltam így, mert együtt szerettem volna látni mindet. Az alábbi javaslatoknál az egyenkénti letöltésekre vannak megoldások.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ...
számláló