fotovilag.hu
Fotóvilág fórum
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ...
Általános / T. Szerkesztőség

A fotovilag.hu FB oldala megint aktív tothzsu tagtársunk közreműködésének eredményeként

A Szerkesztőség eddig még nem talált alapos indokot hogy egy fotót töröljön. Amennyiben ez a jövőben előfordul nyilvánvalóan meg lesz indokolva.

Félre lettem értve.
Én ezt kerestem:
LINK
De már nem működik.
Doc ide vezette, ha törölt valamit. Pl egy képet, és hogy miért. És akkor aki kereste, hogy hol a képe, vagy hozzászólása, rövid tőmondatban megtalálta a választ.

Kedves Zsu!

Jelenleg csak a Pali ,,k30user ,, és ,,duncos,, moderátorok férnek hozzá.
Ha valaki szeretne szöveget moderáltatni, akkor ide jelezze, S itt megbeszéljük.
Üdvözlettel

Régebben is volt szükség képek törlésére, moderálásra. Erre volt itt egy moderálási napló, amit mindenki elérhetett, amiben nyomon lehetett követni, hogy mi történt az adott képpel, hozzászólással, esetleg felhasználóval. Működik még ez? Ha igen hol található?

Ezt sajnos csak egyenként lehet megoldani.

T. Szerkesztőség!
Már kb. két éve kérte DOC, hogy töröljek legalább 500 képemet - akkor vérző szívvel meg is tettem (egyenként), mert egyben nem tudtam visszamenteni az én Pc-m egy albumába! Ha ennek technikai lehetősége megoldódna legalább a fél mennyiségű feltöltött képemet visszamenteném magamnak egy helyre és törölném FV. szerveréről, hogy azt ne terhelje!...

...nem véletlenül szavaztunk páran nemmel, volt arénások...

kérésre töröltem a gondolatokat?!

Kedves Krisztina !

Itt válaszolok, mivel írtad, hogy ne válaszolj.
Nem kaptunk tőled levelet, ha küldtél akkor technikai okok miatt nem kaptam meg.
A M...... nem vettük vissza ő vissza kúszott a kerítés alatt.
Valamint már nem tagja a csoportnak.

Regisztrálj s ide írjál: vltbavatu@yahoo.de

s akkor talán tudok válaszolni.
üdvözlettel

Válasz erre
2018-07-04 17:38:52 -

Akkor miért egy hét után törölték le??

A mit ne tölts fel a Fotóvilágra című rovatban van az irányadó. Kedves ..berni.. Figyelmesen olvasd el kérlek.

Válasz erre
2018-07-04 06:54:35 -

Szeretném kérdezni miért kell a galériámból letörlni a szerkesztőségnek azt a képet ami már egy hete ott volt??

417897 sz. képre 2 pont (tetszik) helyett 1 pontot böktem a tabletemen. Ha technikailag lehetséges, kèrném ezt korrigálni.

Zorán: Akkor leírom:
A FB-ot sz.v.sz. nem Zuckerberg találta ki, csak a nevét adta hozzá (cserébe jól meggazdagodott, de ez a gazdáit nem érdekli, mert legalább nem ők fizetik!). Az illetékes (illetéktelen) szervek kiválóan (és a lehető legegyszerűbben) megismerhetik a gyanútlan tagok teljes kapcsolat rendszerét, világképét, érdeklődési körét, azaz a magán szféráját, még hozzá az illető saját akaratából önként dalolva!...Ezt sok mindenre fel lehet használni - meg is teszik a naiv tagok tudta nélkül. Ezzel ideológiailag, társadalmilag, politikailag, gazdaságilag tömegeket lehet manipulálni - meg is teszik!
Én nem vagyok hajlandó sem a családomat, sem a baráti körömet, sem a távolabbi kapcsolataimat felfedni a nyilvánosság előtt és nem vagyok hajlandó társadalmi, politikai, ideológiai nézeteimet illetéktelenek tudtára adni!
Egy esetben csatlakoznék (akkor is információs, és dezinformációs célból), amiért sokan teszik: üzleti szempontból!
Ez viszont már nyugdíjasként nem jön szóba!
Zorán barátom, ez ilyen egyszerű!...
(Csak azért, hogy a FB.-on villogjak képeimmel nem fogok regisztrálni, mert azt nem tudnám megállni, hogy egyéb témákban a sok barom hozzászólásra ne reagáljak, magamra vonva sok primitív ember bicskanyitogató viszontválaszait! - még pluszban ennyi!))

Mandy : Az értékek értékelődnek át/le :(

Válasz erre
2018-06-22 17:28:18 - Mandy

A fb mindent megváltoztat.. átértékelődnek az alkotások.

Alexmed : nem kell regisztrálni. Aki nem akar ott lenni a fb-on nem szükséges ott lennie.
Amiért én szóltam mindössze azért volt, hogy jó reklámfelület. Nem arról van szó, hogy ott akar valaki dicsőséget szerezni, nem is így kellene felfogni az ottani "szereplést". (szejo).
Csak info képpen:
A fotovilag oldalnak 1100 felhasznáíló a kedvelője - k♫8ztük teljesen dillettánsok is persze, de vannak fotósok is, akik sosem voltak fv tagok, köztük nagyon jó fotósok.
Mivel a krakott képeknél ott a FV oldalon lévő linkje - így arra kattintva a további képeidet is megnézhetik. Valamint bevonzhat új tagokat is akkár.
De hogy konkrét legyek esetedben "Az indián" című képed kikerült az oldal felületére - 19 személy jelezte like-al hogy tetszik neki.ňMindezt nem kedvcsinálásnak írtam, azért pedig semmiképp hogy az elveidet illetően megingást idézzek elő, hanem pusztán tényként.

Sándor: több lehetőség is van, saját honlap készítésétől a blogspot.com-on át pl. az 500px.-ig...

Mit csináljon az a halandó - mint pld. én - aki elvi okokból soha sem fogok regisztrálni a FB-ra!??

SzEjO157: már nem sok az igényszint különbség, mi is erősen faßbúkosodunk... :)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ...

A Fotóvilág működése

Alapszabályzat

Videóajánlat
Lépcsőszimfónia
kompozíciós esettanulmány
számláló