fotovilag.hu
Fotóvilág fórum
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ...
Általános / T. Szerkesztőség

Talán így a legjobb, hogy levettétek a képemet.
Az érintettel leleveleztem a dolgot. Sajnálom, hogy elétek került, ami elétek került. Elnézést kérek.
Legalább én, ha más nem is.

Válasz erre
2018-09-06 20:39:57 - Mandy

Köszönöm.

Személyeskedő írások törölve!
Uff

Mandy, k30user, a Pál!
Üdv

Előzmény Válasz erre
2018-09-06 09:24:18 - Mandy

Ha tudnám, hogy ki az a Pali.. akkor írnék. Köszönöm.

Kedves Mandy!
Palinak írjál privatban kérlek .
Üdvözlettel

Válasz erre
2018-09-05 19:55:01 - Mandy

A prémium fotóimat hova töltsem fel ? Törölve voltam valami hiba miatt mint a Brúnó és minden fotóm elveszett az oldalról. Elöre is köszönöm .

Köszönöm az üdvözlést és az elnézéskérést, megtisztelő!
A Brúnó név megváltozott, helyette "kataian" néven fogom riogatni fotóimmal a tisztelt fotóstársakat. Remélem nem veszik zokon tőlem! ;-)

Üdvözlettel: András

Kedves ,,Brúnó" Kátai Tóth András !

Itt a nyilvánosság előtt is újból üdvözlünk és elnézést kérünk Tőled, hisz kétszer is töröltünk, először tévedésből, majd programhiba folytán a soraink közül.

Sorry !

Szép fényeket !

Válasz erre
2018-08-25 20:16:33 - Mandy

Köszönöm :) A helyzet megoldódott.

ÜZENET MANDY-nak és BRUNÓ-nak is !

Az Admin felület hibája miatt törlődtek, mind a ketten !

Kérem újból regisztráljatok és ide a vltbavatu@yahoo.de emailt kérek és vissza lesz állítva.

Sorry !

ÜZENET INEXIS-nek !

Tévedésből töröltelek, kérlek regisztrálj újra s ide írj: vltbavatu@yahoo.de
a robot válaszát ne vedd figyelembe.

Sorry !
VLTamas

Válasz erre
2018-08-24 09:06:44 -

Köszönöm a tájékoztatást FotóMülller. Elnézést nem tudom a rendes nevét. Nem mint számonkérés jeleztem az üzenet el nem olvasását. Tényként és türelmes leszek :) Kellemes napot !

Kedves Mandy!
Az oldal bizonyos technikai hibákkal működik, hogy miért azt most nem írom le. Az adminok nem ülnek egész nap a gép előtt, mert ők is csak tagjai az oldalnak és önkéntesen, társadalmi munkában csinálják!
Ezért türelmesnek kell lennünk velük szemben!

Előzmény Válasz erre
2018-08-23 19:38:49 -

k30user küldtem két üzenetet a mail címedre. Semmi válasz ezért bemásolom ide is amit írtam mert azt írták, hogy neked írjam meg mert te vagy az illetékes: _______ Pár napja amikor belépek az oldalra a fv felső részén megjelenik nálam az, hogy Admin nézetre váltás. Ha rákattintok akkor lenyílik ey szürke rész amiben van egy rakás dolog. Olyan, hogy: menüpontok oldal tartalom, sablon tartalom, felhasználók, translate, új menűpont létrehozása, új segédmenű, új főmenű, delete, public, uploadalmen hasáb és ha ezekre rákattintok akkor tudok rajta változtatni... stb. Gondoltam szólok mert én nem tudom, hogy ez mi.__________

Előzmény Válasz erre
2018-08-07 17:38:02 -

Köszönöm, már megoldódott.

Sajnos az üzenetküldés nem működik. Az email címemre (publikus) lehet üzenetet küldeni.

Válasz erre
2018-08-06 17:25:14 -

Kérdezni szeretném, hogy mennyi a válaszidő az üzenetre ? Fotovilágnak írtam üzenetet. Nincs válasz..
További kellemes estét.

Válasz erre
2018-07-29 09:02:50 - Josa

Szia Eszti!
Örömmel olvasom, hogy az idén is lesz DFFT. Már gondoltam is rá. Korábban kizárólag itt a fórumon folyt a szervezés, de az utóbbi időben valamiért egyre inkább elterelődött a Facebookra.
Persze, ha jól tudom igaz, ez a tali sohasem volt Fotóvilágos szervezés, még az indító lajosmizsei sem, ami többek számára már csak meg nem élt történelem.
Ennek ellenére a találkozók a valamikori és a jelenlegi Fotóvilágos tagokból szerveződtek, szerveződnek. Idővel a talik egyre személyesebbé, barátibbá, mondhatnám meghittebbé váltak, és ez így van jól.
Minden évben voltak első bálozók is, akiket mindig nagy örömmel fogadtunk. Ezek az összejövetelek mindig befogadók és sohasem kirekesztők voltak. Remélem ilyenek is maradnak.
--------------
De lássuk a medvét! A Facebook sokak számára természetes közeg, amelyben gyakran és szívesen mozognak. Én magam is létesítettem magamnak egy profilt, vagy hogy hívják ezt, de annyi zavaró körülmény volt, hogy felhagytam vele, és a kapcsolataimat inkább személyesen, telefonon vagy emilben tartom fenn. Nem szívesen mondom, de mondom; kiöregedtem az ilyen szövevényes infó és
kapcsolatrendszerből, viszont nem szívesen maradnék ki a barátaimmal való találkozásból.
Ahogy látom nem vagyok egyedül...
Tehát arra kérlek, hogy írd be legalább egyszer a lényeget ide a fórumba, megadva a szervezéshez szükséges adatokat, és elérhetőségeket, hogy ott csatlakozhassunk a beszélgetéshez.
Kösz, hogy idén is foglalkozol a közös ügyünkkel.
Géza (Josa)

Gyerekek... :)

LINK

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ...
számláló