fotovilag.hu
Fotóvilág fórum
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ...
Általános / T. Szerkesztőség

Érdemes végigkattintgatni a kezdőlap 8 képét, mennyi mellett nincs szerző...

Nem tudom miről van szó, senki nem lett törölve.
Dunaújváros megfelelő helyszín!

A kezdőlapon, a "A hét képe" mellett találtam egy cimborám képét - Aki készítette, tudta nélkül törölve lett a tagsága. Rákattintottam, nincs mellette a neve - ez szerzői jogot sért; szvsz, ha Valakit töröltök, a képeit is törölni kéne...

Én május elején 14. -g Magyarországon leszek! Ekkor tájt talán megfelelne, de nem ígérem biztosra,mert elsősorban a családom a fontosabb!
A budapestieknek kellene találkozó helyet keresni, hiszen ők ismerősebbek mint az ilyen vidéki, mint jó magam!

Azonban ha úgy gondoljátok, hogy Dunaújváros megfelel, akkor én biztosítom a helyet! Közel van Budapesthez és a az első kört meg az uzsonnát én állnám mindenkinek!

Köszönöm a választ.
Egy megjegyzés: Aczél Péter törölte minden képét, bemutatkozását.... mindenét.

2019-03-21 07:19:51 - Képcsináló
kérdésekre a válasz
Sajnos automatikusan működik és kezelhetetlen a program.

üdvözlettel:

Válasz erre
2019-03-21 08:49:28 - Zsozso

Ma, 08-04 -35 utáni bejegyzéseimet ide szántam
Amikor időm lesz àthozom őket . A telefonomon nem működik a copy/paste.

Kérdésem lenne, kicsit összetett:
A hétvégén a "Fórum"-ban szerveződve megalakult egy pontozó csoport, akik azt vállalták, hogy minden egyes képet pontozni fognak, és talán, de nem biztosan szövegesen is véleményeznek.
Ez idáig egy még dicséretesnek is mondható szándék lenne.
Ehhez felállítottak egy saját pontozási értékrendet, ami eltér a FV pontozási értékrendjétől.
Ez BBart megfogalmazása, (2019-03-18 15:24:39) a pontozási rendszerükről:
"1 pont= gyenge, semmitmondó stb.
2 pont = ez a kategória az, ami nem 1-es, és nem 3-as!
3 pont= kimagasló, különleges stb. "
Még talán ezzel sem lenne baj.

Viszont ennek kapcsán kiderült valami, amire épp a pontozó csoport egyik tagja, KTB
(2019-03-18 14:12:07) utalt:
".....Működött itt korábban az a rendszer, hogy 5 nem tetszik után eltűnt a kép a főoldalról, de a feltöltő galériájában megmaradt....."
A tapasztalat szerint ez a rendszer nem csak a múlt időben működött, hanem most is működik. Ezzel az öt "Nem tetszik" szabállyal a pontozó-csapat kiszavazta fjgy képeit a "Képfórum"-ból. Ezt a meglátásomat az is megerősítette az is, hogy én is pontosan így jártam, így szavazódtam ki a titkos mappámba mutató képpel.
Vagyis a tapasztalatom szerint igenis működik az a rendszer, hogy öt "Nem tetszik" után törlődik a kép a "Képfórum"-ból.

Ehhez kapcsolódnak a kérdéseim:
-Jól látom, hogy van és működik ez a kiszavazós rendszer?
-Ez automatikus, vagy kézi vezérlésű?
-Ha működik ez a rendszer, szabad-e olyan pontozási rendszert használni bárkinek is, ami nem kompatibilis az oldal öt "Nem tetszik" és halál rendszerrel?
-Etikailag szerintetek mennyire helyes az, hogy öt, vagy annál több szavazati joggal bíró tag akár egy órán belül kiszavazzon egy képet, ezzel gyakorlatilag a saját véleményét kényszerítse az oldalra?

Remekek voltak a Dékán Tanár Úr közös fotózásai Beszélgettünk,szakmáztunk, gyűltek a kellemes emlékek
Repeta?

Szerintem a trombitás nem alkalmas egy találkozóra, inni jó!

Az új oldal kezd élesedni!
Még sok elvárás nem teljesült, de folyamatosan haladunk.
A tesztelés közben derül ki, mi az amit még kérünk.

Terep vagy kocsma?
Ha kocsma, jó a Trombitás?

Tisztelt Tagság!

Májusban tartandó találkozóra kérek javaslatot.

Pál is itthon lesz.

üdvözlettel:

Közös fotózást javasolnék

Tisztelt Tagság!

Májusban tartandó találkozóra kérek javaslatot.

Pál is itthon lesz.

üdvözlettel:

Válasz erre
2019-03-17 20:24:40 - Josa

k30user és Duncos:
Köszönöm a választ :).

Kedves Géza!
Igen halad a programozás, már megvan a keret és most történik a belső tartalom kialakítása.
Üdvözlettel

Válasz erre
2019-03-17 07:12:54 - Josa

T. k30user és Duncos!
Kaphatnánk valami infót a fejlesztés állásáról?
Remélem jól alakulnak a dolgok.

Válasz erre
2019-02-12 08:52:42 - Josa

Gondolom mindannyian várandósak vagyunk.

Bravó, haladunk! :)

Köszönjük

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ...
számláló