Fotóvilág fórum
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ...
Általános / Házipályázat, fotóprojekt

...velem lehet alkudni: legyen: "Lapos - lehetőleg szép ellen/súrló - fények"; amúgy a lapos világításhoz és lapos képekhez nem ragaszkodom...

Válasz erre
2017-04-27 17:48:08 - jotti

Alapos megfontolás után: lapos fények...

Lapos fények és pillantások.

Ideje házipályázat témát választani!
Javaslataim:
1. "Lapos fények" Ez a kora reggeli és késő délutáni napfényt jelenti, hangulatos táj és városi képekre ad lehetőséget.

2. "Vonalvezetés" Különböző vonalak, vagy vonal-jellegű képhatásokra épülő kompozíciók.

3. "Tavasz" Tavaszi hangulatok.

Kérem a véleményeket.

Gratulálok a házipályázat nyerteseinek és minden résztvevő klubbtársnak!

Részemre tanulságos lenne, melyik képek estek ki az anyagból, ha ez nyilvánosan nem lehetséges, akkor esetleg privátban, az általam feltöltötek között, volt-e volt-e ilyen.

Várom a szavazatokat a házipályázat első három helyezettjére. Mindenki szavazhat e-mail-ben. Ami nem minimál kép, arra ne szavazzatok, mert eleve ki fogom venni az anyagból.
LINK

Témánként 3 fotót lehet feltölteni ingyenesen. Azon felül pénzbe kerül.

NEMZETKÖZI VERSENYEK:

állatok akcióban:
LINK

város/épület:
LINK

vesztesek/nyertesek (sport)
LINK

Nem emlékszem, hogy eddig megszabtuk volna, De ha már felkerült, legyen öt kép.

Válasz erre
2017-02-17 18:06:18 - RZsó

Ismétlés a tudás .... Hogy tudjam, kérdeznék ! :-) ... Hány képet tölthet fel egy tag a Házipályázat alá ? ... Köszönettel !

Kiírtam a házipályázatot:
MINIMÁL

Feltöltési határidő: március 5.
A szavazás ideje: 03. 05 - 03. 12.

Minden Fotóvilág tag szavazhat. Szavazni e-mailben lehet az info@fotovilag.hu címen. Meg kell jelölni, az első három helyre javasolt kép SZÁMÁT. Kérem, hogy a számát küldjétek, és ne a címét vagy a szerzőt.
A feltöltés helye: Házipályázat. Ezt a képfeltöltésnél kell kiválasztani.

A minimál a képfelület egészéhez képest kevés képelemet jelent.
Általában viszonylag nagy síma, vagy alig struktúrált felületen, egy vagy két kis motívum. Ami még éppen értelmezhető, de szokatlanul kevés.

Köszi, Zorán!

Leesett a tantusz - hiába, úgy látszik, tényleg öregszem, vagy már az is vagyok!?

Igen, minimál!
(Nagyon jó!)

Már van is egy pár ötletem!...

A minimál lehet akár makró is, vagy a makró lehet minimál (is) ... de az egyetlen így nem igaz: minimál=makró .

Szvsz

spanyol ugyan de akár google fordító is segíthet - de képek is magukért beszélnek, A téma: 5 tipp a minimál fotóra

LINK

A "minimál" makrót jelent!?

Egye fene - állítólag - abban jó vagyok, bár nem most van ennek itt az ideje!

Max. a szobában; preparátumok, kadáverek, tárgyak stb. - ezek etikussága vitát szokott generálni - az sem baj!

Meg aztán a tagok kb. egyharmada a makrózást nem is tekinti fotográfiának, csak valami dokumentarista játszadozásnak!

...lyóó a mini... :)

Válasz erre
2017-02-11 10:04:39 - api41

Minimál
De lehet ,este zárás párban reggel árnyék vonalak minimál tükröződéssel :)
Legyen a minimál ,fáradt vagyok.

Mindenki fogja vissza magát! :))
Minimál

Ki kellene választani a következő házi pályázat témáját.
Javaslom a következőket:
- minimál
- tükröződés
- árnyék
- vonalak
- reggel
- este
- zárás
- párban
Persze más is jöhet.

Kedves Klubtagok!
Várom a szavazatokat a házipályázat képeire. MINDENKI szavazhat, nem csak azok, akiknek a weboldalon szavazati joguk van. E-mailben kell szavazni az info@fotovilag.hu címre. El kell küldeni az első, a második és a harmadik helyre javasolt kép SZÁMÁT. Nagyon kérem, hogy a számot küldjétek, mert ez kell az összesítéshez. Ne a szerzőt vagy a címet, mert akkor nekem kell keresgélnem a kép számát. Itt vannak a képek: LINK

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ...

A Fotóvilág működése

Alapszabályzat

Mai albumajánlat

Dr. Varga Terézia
Jégvirágok tánca

Tegnapi albumajánlat

Kácsor Károly
Afrika

Videóajánlat
Lépcsőszimfónia
kompozíciós esettanulmány