fotovilag.hu
Fotóvilág fórum
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Általános / TALÁLKOZÁSOK

Igen, ebben a topicban folytassátok a szervezkedést!
Én nem dicsérlek, Tibor, számíthatsz rám! :)
A vasárnap délelőtt tíz óra kizárt. Sokan a családjukkal ebédelnek, több kerülettel arrébb. Legyen szombat este négy óra!
(Ez talán egy jobb példa.)

2019 -től FV klubnapok
Mindig ugyanott, mindig ugyanakkor
Pl. egy pláza étterem-kávézójában minden hónap utolsó vasárnapján 10 órakor.
Nem kell jelentkezni, nem kell lemondani csak ott lenni vagy nem.
Beszéljük meg az időpontot a helyszínt
Ha jó gondolatnak vélitek kérem ne dicsérjetek csak tolmácsoltam.

Az alábbi szöveget VL Tamás (Duncos) szerkesztő-tulajdonos javaslatára töltöm fel ide.

Kedves Fotóstársaim!
Hamarosan megjelentetem minegy tizenhárom, fotózással töltött év talán legjava "termését" egy saját kiadású könyvben (alacsony példányszám, számozott darabok). A fotók válogatásában Aczél Péter barátom volt segítségemre.
A kiadványhoz önköltségi áron, ún. "előfizetéses" rendszerben lehet hozzájutni.
Akit érdekel, kérem, írjon nekem mailt a hornist001@gmail.com címre.
Előre is nagyon köszönöm!
Üdvözlettel, szép fényeket kívánva:
Zsolt

Válasz erre
2007-01-06 21:24:58 - Rajli

Márkus Péter barátommal ma egy nagyon jót kirándultunk és fotóztunk. Ekkor támadt az ötletünk, hogy amiennyiben Székesfehérvár környéki fotós társainknak lenne kedve csatlakozni esetenként hozzánk, nagyon kellemes társaságot tudnánk összehozni. Szívesen várunk minden jeletkezőt Akár Péterrel, akár velem felvehetitek a kapcsolatot.

Válasz erre
2005-06-05 10:28:48 -

Szexárd nekem is jobban teccik.

Válasz erre
2005-06-05 09:01:54 - Pleki

Ha engem kérdeznél,én Szekszárdra és környékére szavaznék,talán ott még nem gusztustalanok az árak,és a boruk is finom.....:)

Nekem mindhárom szimpatikus... Talán Szekszárd, és környéke a leginkább, de Óbánya és a tárbortüzes móka is jöhet, és persze a Balaton ellen sincs kifogásom. Talán ez a prioritási sorrend..., de tényleg mindhárom tetszik!

Válasz erre
2005-06-04 20:28:08 -

Ha a tesóm megtudja, hogy a lakodalmán az interneten lógok engem megöl.
Emberek!
Ha valakinek van kedve jönni azt is írja meg, hogy melyik lehetőség áll hozzá legközelebb ??

Válasz erre
2005-06-04 19:36:54 - Pleki

Daniel.Ment egy mail

:o))) Jézus! Ha rossz a gyerek, gondolom ezzel riogatod azóta... :) Még nem tudom, hogy megyek-e, de nagyon valószínű.

Válasz erre
2005-06-04 19:10:25 - Pleki

Te is jössz?Tök jó,legalább megismerlek személyesen is,Úgy is legendákat mesélnek rólad....ja és a színházfotók.....hu

Pleki: ha még engem is odaengednek, akkor bárki mehet. :)))

Válasz erre
2005-06-04 18:39:58 - Pleki

Szia Veszti! És bárki mehet?

Válasz erre
2005-06-03 23:56:43 -

Mégis, hogy kössük az ebet valahova
Július 8,9,10
De ez flexibilis dátum

Válasz erre
2005-06-03 23:54:59 -

Üdv mindenkinek!
Most fog elkezdődni a nyári szünet, és úgy gondolom, hogy itt az idelye mozgolódni egy kicsit.Én kb 1 hónap múlva érek ismét Mo-ra, és úgy gondoltam szervezek egy fotóstalálkozót! Mindenképpen hétvégéről lenne szó, így péntek délutántól, vasárnapig max.
Három alternatíva van:
Balatonparton van a Zánka feletti Nivegyvölgyi pincék hordóiba befolyásom, azaz ott trónol a család borászata, így ismerős a környék. A Zánkai Borhetek idelyére szervezni a találkát, és nappal fotóznánk, éjjel pedig balcsi, rendezvény, buli, eggyüt.
Hátránya (nyáron nem olcsó a Balaton)

A MÁSIK alternatíva a Mecsekben Óbánya. Itt gyalogtúrázással egybekötött fényképezések, este tábortüzes program (ez egyszerübb szállások, de lényegesen olcsóbb, ja és a falu csendje)

Szekszárd városban aludni (csendes város) és a környék látványosságait meglátogatni: (Én ismerem jól)

Akinek van kedve jönni az írjon

Kedves, mindenki.
Ezennel visszamondom a májusra tervezett találkozót, mivel a Tisza , az a szőke (lehet hogy nő!?) még mindig ott van. Ez lenne a kisebb probléma, a másik a szúnyog tömeg. Jelenleg 1 l levegőbe a töltés oldalába kb.50 db található. Amit valami bizatót tudok, majd szólok.

Újra találkozó. Nem felejtettem el, amit igértem, kezdeném szervezni a találkozót, csak jó lenne tudni hány emberre számítsak. A tervem Május 13, 14, és 15. (péntek, szombat vasárnap) Vége a ballagásnak, de még nem kezdődik a szünet, így lehet helyet foglalni Mártélyon (talán). Kérek mindenkit, aki eltud jönni, az jöjjön, és minél előbb írja az Emil-emre, ugyanis már mozogni kellene a szállás miatt.
http://www.vendegvaro.hu/5-1637
http://www.terkepcentrum.hu/index.asp?tid=25733
Informáci ót itt találhattok.

Válasz erre
2005-02-24 22:16:01 -

De hamar elült ez a találkozó!
Nincs több kép?
Nincs több történet?

Válasz erre
2005-02-15 19:24:50 -

Hát én most nem állok neki végigolvasni a topicot, de azért szivesen részt vennék egy jövőbeli összezörrenésben, mert annyira élvezettel olvasom a kommenteket a kepekről, hogy a zsigereimben érzem hogy jó fejek vagytok. sajnos mostanság nem töltöttem fel sok képet mert nem volt időm, de a fotózástól bezsongok.
Egy szépen csillogó vörösborral feltöltött pohár egyik kedvenc fotós témám. Vagy pl. a söröskorsó fénytörésének és a sör fényértékének összefüggése egy olyan dolog ami már régóta foglalkoztat.
Szóval, ne értsetek félre nem csúfolkodni akarok, ellenkezőleg. Tényleg érdekes ez a találkozások cucc.

Valami terv a jövőre nézve?
Bár nagy a valószinűsége hogy nem tudok ott lenni, azért megprobálnám.

Üdv

Válasz erre
2005-02-15 00:15:15 -

Engem is felírhatsz, mert úgy rendezem a programom, hogy beleférjen

1 2 3 4 5 6 7 8 9
számláló