fotovilag.hu
Fotóvilág fórum
Kellékek, tartozékok / Stúdiófelszerelések- ez nagyon fontos lenne
Válasz erre
2007-06-08 19:59:02 -

hali,
szerezz be olcso 500 fointos kinai teljesen fehet esernyot, meg az anyaganak is sok hasznat veszed, de ugy is jo ahogy van deriteonek. meg van egy cikk nem ezen az oldalon hazi fotostudio olson asszem a cime...
A napfeny tenyleg csodakra kepes, de en pl. egesz nap dolgozok, este meg faradt vagyok, de ha epp enm rogyok ossze akkor mesterseges fenynel tudok csinalni kepet mondjuk atargyfoto meg nem az asztalom, vagyis nincs asztalom :)

Válasz erre
2007-06-08 16:58:43 -

Csak írni tudsz, olvasni nem?

Válasz erre
2007-06-08 15:56:05 -

Tudom hogy egyáltalán nem érdekel senkit de Hátha. Az 142923-as számú képemen van rajta a vaku. Nekem eddig ez bevált. Látom nem nagyon töritek értem magatokat. Na nembaj azért hátha valaki segít. Csak így tovább. Üdv: Rasta

Válasz erre
2007-06-04 18:41:06 -

A tárgyfotózáshoz jobban megfelelnek a lámpák, könnyebben kezelhetőek, folyamatos a fényük, ezért könnyebb a beállítás és sokkal olcsóbbak. Kezdetben szinte bármilyen lámpa megteszi néhány derítőlappal, de legjobb a természetes fény. Olcsó és szinte mindenhol ott van. A fotózás hőskorában napfényműtermekben folyt a fotózás. Nyáron sokáig világos van. Ne bonyolítsd túl!

Válasz erre
2007-06-04 18:29:16 -

Sziaszto!
Tudom-Tudom ez egy nagyon unott téma de nektek profiknak nagyon kéna a segítségetek. Na mivel a gépem funkciói meg a pénztárcám sem engedi a természetfotózást ezért úgy döntöttem hogy elkezdek tárgyakat fotózni. Mivel én egy 14 éves gyerek vagyok én pénzem az nulla ezért inkább a házi, illetve nagyon olcsó megoldások vannak előnyben. Van már egy állványom ami eddig bejött, egy kompakt gépem ami szerintem a fotózásnak ehhez az ágához épp elég és egy ősezeréves vakum anyám Zenit gépéről.Szóval nem állok vmi fényesen. Ezekből akarom a legtöbbet kihozni és nagyon kéne a segítségetek. A vakuról nemsoká lesz fenn kép. Majd írom a számát ha vkit érdekel. Előre is nagyon szépen köszönöm a segítséget: Rasta

számláló