fotovilag.hu
Fotóvilág fórum
Észrevételek a honlapról / Mi számít, hova?
Válasz erre
2007-07-01 20:51:02 -

Deneware:
Kösz. így töröltem azokat, amelyeket lehetett, de az anaglypheket nem lehet. Úgy, ahogy feltenni nem tudtam, most törölni sem tudok, a progi nem vesz tudomást arról az 58 képről, amit törölni szeretnék. Szóval a progi legalább kétféleképpen viselkedik. Ezeket a képeket nem látja a lekérdező rendszer, ezért nem engedett feltenni és ezért nem láthatom a képeim mellett a törlőgombot.
Minden bajnak ez volt a forrása.
Most még elszaladni sem hagy.
No coment.
Azért köszönöm a segítő szándékot.

Válasz erre
2007-07-01 16:39:52 -

A képeidet Te is törölheted... Válaszd a "Korábban feltöltött képeim" menüpontot, a bejelentkezés alatt van jobboldalt, na ott a képek mellett van egy jó nagy "törlés" gomb.

Válasz erre
2007-07-01 16:07:16 -

Kedves Barátaim!
szeretném levenni a képeimet a Képfórumról.
Segítsetek, hogyan tehetem meg?
Kösz
jborjan

Válasz erre
2007-06-28 17:39:06 - mettor

Válasz jborjan-nak.
Előzmény:
"2007. június 23. 22:27:04 | mettor
Esetleg ha elolvasnád a főoldalon ezt a menüpontot:
"A fotóvilág weboldal szerkezete és működése"
- akkor nem kellene az előbbit sem megkérdezni, sem - az alapvető "játékszabályok" ismeretének hiányában - rögtön megsértődni."
(Ezt "követtem" el én.)
Valóban, pechemre, s bár gyakran pont én lépek fel ez ellen, most én voltam felületes, kiderült, hogy valóban így működik a képfórum. Vagyis ROSSZUL működik. (Mentségemül: azt feltételeztem, hogy a KÉPFÓRUM 3 szintje az "igazi", az ott lévő képek mennyisége a meghatátozó, az "egyéb" helyek - klubok, egyebek - csak amolyan kiegészítők. Persze ez sem lenne teljesen logikus, de ezt - sem - gondoltam végig eléggé. Ez is a hibám. No de MIÉRT NEM DERÜL EZ KI EGZAKTABBUL a szab.-ból!? Jó lenne, ha doc sokkal pontosabbann, s mindenki számára nyilvánvalóan írná ki a feltételeket!)
Mégis, ezek után is, még mindig fel nem foghatom, hol volt itt a "tiszteletlen hang"?

"Kikérem magamnak ezt a tiszteletlen hangot.
70 éves egyetemi oktató vagyok, még ezt nem mondták nekem 5 éves korom óta." (jborjan)

Hogy jön ide - a NETre - a kor?! Érdem? (No meg a diploma hangsúlyozása...) Aki ennyire érzékeny, s büszke a korára, az még találkozott a NET egyéb "érdekes" megnyilvánulásával? Mellesleg én sem vagyok mai csirke... (Hogy most a "pártfogójává" vált TAG - "tudodki", mert nincs kedvem számra venni számos neve közül egyiket sem... - megszokott ékes megnyilvánulásairól már ne is szóljak!)
Bezzeg Te, kedves "Horger Antal" úr, nyugodtan pocskondiázhatsz azóta, igaz? Bár egy nappal előtte még ezt írtad: "Nem vagyok megsértve." és: "Ezzel az "ügyet "lezártam."
Nem nagyon zártad le ezek szerint. (Hát még ezerarcú tagtársunk...)
Mellesleg, ha - máskor gyakran megteszem - előbb megnézem a BEMUTATKOZÁSODAT, lehet, hogy árnyaltabban fogalmazok. Sőt, nem a fórumra, hanem emilben. ha találnék címet, de azt meg gondosan rejtegeted... Aznap valahogy elkapkodtam, s "nyomozás" nélkül írtam azt a pár sort. Ugyanis már nagyon bosszantónak tartottam az utóbbi hónapok rengeteg fölösleges kérdését a fórumokban, amikor 5-6 sorral sem voltak képesek visszaolvasni, meg a huszadik azonos témájú rovatnyitást, stb. (Most, hogy doc "bekeményítatt" ez ügyben, majd megint megkapom, hogy nyalok Neki...)
Megtörtént. Ha átgondolod, jó, ha nem, azt is kibírom, én le akarom zárni részemről. Ami pedig a további, MINDENKIAPUKÁJA általi ostorcsapásokat illeti: véglények bélsarával nem fogok foglalkozni. (Több mint 2 évig kibírtam nem reagálni, most is ki fogom...)

Uff

Válasz erre
2007-06-27 10:14:12 -

Ó, a szar meg a fos - hogy is süllyedhetünk ennél mélyebbre egy művészeti oldalon?
jborjan: ajánlanám a "Honlap hibák" c. topicot, ez vlsz. az lehet, amire neked szükséged van.

Válasz erre
2007-06-24 23:35:47 - mettor

Visszaolvasva az elgépeléseimet: most is dühös vagyok pl., másokkal EGYÜTT, hogy nem lehet javítani a bejegyzéseket! (Bizonyára már megint nyalok doc-nak...)

Válasz erre
2007-06-24 23:18:57 - mettor

Ez is igaz PEGE. Vagyis nem TELJESEN egyértelmű, hogy HOL kell lennie annak a bizonyos számú képnek. (Bár valahol úgy gondolnám - naivul, - hogy aki regisztrál valahova, az egy kicsit "körülnéz" az új helyen, nem csak (az írott szabályok terén, de a "hétköznapi" gyakorlatot is feltérképezve ezáltal.)
DE: visszanéztem, mit, s hogyan írtam. Ha azok alapján derék - nálam ugyan nem SOKKAL idősebb, de korát mégis oly "büszkén" hangoztató - kollégánk mindenáron megsértve érzi magát, akkor kívánom Neki, hogy ennél nagyobb sérelem kies hazánkban soha ne érje... (Szívesen cserélnék Vele...! S újfent egyre "büszkébb" kezdek lenni, hogy ilyenkor, hogy nem tartozom a DIPLOMÁSOK fennkölt táborába. Eddig csak dicső médiánk, s az "elit" más jeles képviselőinek tüneményes megnyilvánulásai, most már szűkebb "egyletünk" idevágó történései is erre sarkallnak.)

Az meg hab a bélsár-tortán, hogy ezernevűAPÁNK is megtalált végre! Szórhatom immár marokszám a hamut ősz fejemre, mert jajj nekem, ím leleplezett: én vagyok doc titkos udvari tanácsosa, bocs: FŐCSÓKOSA, hogy plagizáljam dicső apámurunk vesszőparipáját! Véletlenül se vegye persze észre, amikor cikiztem, morogtam, kritizáltam, vagy amikor Ő moderált ki engem. Nem probléma ez Néki! Úgy döntött, hogy én ez vagyok, ilyen vagyok, akkor bizonyára úgy is van. Több mint két évig nem vettem fel a kesztyűt: most már leszarom. KUTYA NEHÉZ LESZ, de megpróbálok majd EZUTÁN SEM reagálni... ("...hadd ugassák ki magukat, hate' ha'...") Idevág még: eddig is, ezután is CSODÁLATOS fotósnak TARTOM!! (Röhej: a "kedvencek" kat.-ban hagytam, s hagyom, mert AZ. Mint fotós. S mikor SZAKMAI ügyekben kell valakinek segíteni, akkor is. Na de ezen kívül...)
Visszatérve "Horger Antal" urunkra: "... s ragyog"jon csak továbbra is... nem folytatom...! Na, most már lehet megsértődni! Mellesleg, ha utánanézett volna, hogy pl. hány esetben nyitnak új és új rovatot azok, akik TÉNYLEG lusták elolvasni az előző 6-8 sort is, s ez nagyon hosszú ideje megy így, szóval az ilyen mindennapi nyegleségek is kikezdik az ember türelmét. Egyszer csak kicsapódik az a bizonyos biztosíték. Bizony véletlenül éppen most történt ez, ezek szerint. (Rosszkor, rossz helyen...) Na de ezért - is - lennék én doc embere?! Mert ezt - kéretlenül! - szóvá tettem?

Reménytelenül naiv vagyok. Most is csak magam alatt nyesegetek... Nem baj: miATYÁNK, ki vagy a fotóapparátban, feketefehérben, Eugéniuszban, tán a PARKOKban spenótokban is, meg még ki tudja hány IANUS-arcban, "mocskoljál csak ENGEM szügyig", béka-segge szar-poraimra:
Ámen, uff, etc!

Válasz erre
2007-06-24 23:18:04 -

Ez is igaz PEGE. Vagyis nem TELJESEN egyértelmű, hogy HOL kell lennie annak a bizonyos számú képnek. (Bár valahol úgy gondolnám - naivul, - hogy aki regisztrál valahova, az egy kicsit "körülnéz" az új helyen, nem csak (az írott szabályok terén, de a "hétköznapi" gyakorlatot is feltérképezve ezáltal.)
DE: visszanéztem, mit, s hogyan írtam. Ha azok alapján derék - nálam ugyan nem SOKKAL idősebb, de korát mégis oly "büszkén" hangoztató - kollégánk mindenáron megsértve érzi magát, akkor kívánom Neki, hogy ennél nagyobb sérelem kies hazánkban soha ne érje... (Szívesen cserélnék Vele...! S újfent egyre "büszkébb" kezdek lenni, hogy ilyenkor, hogy nem tartozom a DIPLOMÁSOK fennkölt táborába. Eddig csak dicső médiánk, s az "elit" más jeles képviselőinek tüneményes megnyilvánulásai, most már szűkebb "egyletünk" idevágó történései is erre sarkallnak.)

Az meg hab a bélsár-tortán, hogy ezernevűAPÁNK is megtalált végre! Szórhatom immár marokszám a hamut ősz fejemre, mert jajj nekem, ím leleplezett: én vagyok doc titkos udvari tanácsosa, bocs: FŐCSÓKOSA, hogy plagizáljam dicső apámurunk vesszőparipáját! Véletlenül se vegye persze észre, amikor cikiztem, morogtam, kritizáltam, vagy amikor Ő moderált ki engem. Nem probléma ez Néki! Úgy döntött, hogy én ez vagyok, ilyen vagyok, akkor bizonyára úgy is van. Több mint két évig nem vettem fel a kesztyűt: most már leszarom. KUTYA NEHÉZ LESZ, de megpróbálok majd EZUTÁN SEM reagálni... ("...hadd ugassák ki magukat, hate' ha'...") Idevág még: eddig is, ezután is CSODÁLATOS fotósnak TARTOM!! (Röhej: a "kedvencek" kat.-ban hagytam, s hagyom, mert AZ. Mint fotós. S mikor SZAKMAI ügyekben kell valakinek segíteni, akkor is. Na de ezen kívül...)
Visszatérve "Horger Antal" urunkra: "... s ragyog"jon csak továbbra is... nem folytatom...! Na, most már lehet megsértődni! Mellesleg, ha utánanézett volna, hogy pl. hány esetben nyitnak új és új rovatot azok, akik TÉNYLEG lusták elolvasni az előző 6-8 sort is, s ez nagyon hosszú ideje megy így, szóval az ilyen mindennapi nyegleségek is kikezdik az ember türelmét. Egyszer csak kicsapódik az a bizonyos biztosíték. Bizony véletlenül éppen most történt ez, ezek szerint. (Rosszkor, rossz helyen...) Na de ezért - is - lennék én doc embere?! Mert ezt - kéretlenül! - szóvá tettem?

Reménytelenül naiv vagyok. Most is csak magam alatt nyesegetek... Nem baj: miATYÁNK, ki vagy a fotóapparátban, feketefehérben, eugéniuszban, tán a PARKOKban is, meg még ki tudja hány IANUS-arcban, "mocskoljál csak ENGEM szügyig", béka-segge szar-poraimra:
Ámen, uff, etc!

Válasz erre
2007-06-24 22:40:29 -

pege:
Akár lehetne így is:-)
De a dolgok logikájából az következik, hogy ami a Képfórum menúpont alatt van az a Képfórum, nem pedig az, amit Te vagy más esetleg annak gondol. Mivel a dolgok - vélhetően - nem véletlenül történnek, így a Képfórum menü alatti almenük a Képfórum részei.
A Házipályázatban pedig egyértelműen Képfórum szerepel, nem más. Tulajdonképp lehetne bármi is, de nincs, hanem Képfórum van.
Mellesleg számomra semmivel sem alábbvaló a Képfórum alatti más almenük, mint a kis,- középső,- és nagycsoportos homokozó.
Nade Kedves Pege! Mióta beszélünk itt a Házipályázat körüli anomáliákról???
Ezen kell elgondolkozni, és ezzel kéne már valamit kezdeni!

Válasz erre
2007-06-24 17:17:51 -

Hmmm, viszont a kepforum oldalbol nyilik tobbek kozott a sorozatok, sztereo, es a panorama kepek is! Igy rossz helyen van mindharom mert megteveszto. Pontosabban a belepo-tetszett-premium kategoriaknak kellene mashol lenni mert csak ezek szamitanak tobbi mostohagyerek

Válasz erre
2007-06-24 15:44:34 -

Részlet a Házipályázat szabályzatából:
"Csak olyan felhasználó vehet részt, aki már korábban legalább 10 képet feltöltött a képfórumba."
Klikkelj a Képfórumra és nézd meg mi nyílik meg alatta. Ha pl. a sztereo fotók (bocs ha nem pontosan írom a nevét, ahova jborjan is feltöltötte a képeit eddig) akkor az a Képfórum része.
Nem mi csináltuk így, hanem doc. Nem mi alkottuk a szabályt, hanem doc.
Nem mi nem tartjuk be a saját szabályunkat, hanem doc.
Nem mi hallgatunk, mint szar a fűben, hanem doc.
És persze mettor csatlós próbálkozik a szokásához híven valami butasággal.

Válasz erre
2007-06-24 14:49:58 -

Ugyanugy nem szamitanak a sorozatok es panorama kepek sem. Ertekeles is meg a regi 1-10. pontokkal tortenhet. Pedig ugyanugy fotok-kepek mint az osszes tobbi, nem ertem miert van teljesen kulon kezelve

Válasz erre
2007-06-24 12:33:09 -

mettor:
Ugyan már, milyen játékszabály ismeretről beszélsz?

Válasz erre
2007-06-23 22:45:20 -

Nem vagyok megsértve. Elolvastam mindent, nem lettem okosabb.
58 képem van fenn a sztereo blokkban. Vagy itt kellene legalább 10-nek lenni, ha kettőt tehetek fel. Ez nem olvasás, hanem számtan. Nem matematika, csak számtan. 58>10. De azt elfogadhatod, hogy zavaros a kiírás. De ezzel nem lesz kevesebb a nyugdíjam.
Ezzel az "ügyet " lezártam.

Válasz erre
2007-06-23 22:27:04 - mettor

Esetleg ha elolvasnád a főoldalon ezt a menüpontot:
"A fotóvilág weboldal szerkezete és működése"
- akkor nem kellene az előbbit sem megkérdezni, sem - az alapvető "játékszabályok" ismeretének hiányában - rögtön megsértődni.

Válasz erre
2007-06-23 22:21:13 -

A ritmushoz akartam két képet feltenni.
Kiírta a program, hogy nem tettem még fel 10 képet.
A sztereoképek rovatban ennek többszöröse van fenn.
Az nem a képfórum része, abból nyílik.
És mit jelent az, hogy 24-5 között lehet véleményt mondani.
Vagy nem ér az egész egy fabatkát sem?
Nem komolytalan így a dolog?
Na sebaj. lesz ez még így sem!
üdv. Egy kirekesztett.

számláló