fotovilag.hu
Fotóvilág fórum
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Észrevételek a honlapról / Képértékelések, hozzászólások

Ja. Akkor majd jól lepofozza a medve... NEM SZERETNÉM!!!

Válasz erre
2018-11-08 20:13:17 - Zsozso

Hát igen, de azért mégis jó, hogy keletre nem néztél .:)

Tényleg, a Terézát sem bántottam, mert egyrészt saját ötletének lett a rabja szegény, másrészt sokat járok náluk, és nem akarom kivívni a haragját!
De - igazad van - jobb, ha összehúzom magam, és csöndben lapítok, mert a mai 'drónos'(!) világban még azt is tudják, mikor megyek a WC-re (ha nálam van az 'okosom'! :)
Hogy a gondolatrendőrség fejlettségéről ne is beszéljek!...
De azért vidáman szemlélem a világot, nem kellek már senkinek (remélem a halálnak sem), és lesem hogyan forog a sírjában Orwell, mert a valóság messze meghaladja a jóslásait! :)

Na tessék, most jól megsértetted majdnem az összes nyugati hatalmat. Még szerencse, hogy Kínába nem szálltál bele, mert akkor most megnézhetnénk magunkat. :) És még én provokálok..!

Ferikém; ne provokálj!...

Én, ahogy egyre öregebb vagyok, ha nem is "húszéves", hanem attól naivabb, teenager - de így is elvagyok magammal, hiszek a jövőben, úgysem érem meg - szerencsére - legalább is a távolabbit!...
Azért a FV. felvirágzását talán igen...

Zsoltnak üzenem, hogy elnézve a mai világot, egy újszülött bölcsebb, mint sok europeer megmondó ember, főleg az ischiásban szenvedő, és a volt NDK-ás 'fogott' ember, vagy a francia playboy, hogy a bronxi cowboy-ról ne is beszéljek, vagy a foghiányos belgáról, vagy a nagyokos takarítónőről, aki többet tud rólunk, mint a WC-s néni a Hiltonban!...

Pfujjj, márt megint politizálok, pedig megfogadtam , hogy nem - tessék törölni, kedves Szerkesztőség - de hamar, mielőtt sokan olvassák - pedig most nem is ittam semmilyen whisky-t, mint a legutóbbi mestermű képemnél...

Baba-arc és baba-agy...

A tabula rasa csodálatosan hangzik. Mindnyájan újrakezdhetjük, mintha húszévesek lennénk?

Válasz erre
2018-11-06 18:40:44 - Zsozso

Sándor, milyen igazad van ! :)

Nyugi, elvtársak, jövő májusra legkésőbb itt lesz az új program! Addig bírjuk ki a jelenlegit, ami nem is annyira rossz, mint amennyire :)))
Ahogy a verebek csiripelik nagyon érdekes lesz az értékelés! Úgyis újra kell regisztrálni (aminek nagyon örülök, mert bár DOC annak idején kizártnak vélte, de nekem erős a gyanúm, hogy van kétszeres, sőt többszörös regisztráció; jó lenne, ha az új program ezt valahogy meggátolná)...
A 'tabula rasa" mindenképp előnyünkre fog válni, és megszabadulunk (talán) az abszolút inaktív, v. trollkodó tagjainktól, akik a kákán is a csomót keresik!..
A puding próbája az evés; de amit én eddig tudok, az pozitív érzésekkel tölt el!
Hajrá Tamás és Pali, a közösség harcban áll, a Szerkesztőség a helyén van.

Az új programban törölhető, módosítható minden bejegyzés.

Zsolt: az 500px a világ egyik legnépszerűbb képmegosztója, és ott Pál (k30user) is tagtársunk; valószínűleg mindazt, ami ott jó, annak a megvalósítását itt is szorgalmazni fogja...
...lyaa, és ott többnyire angolul vagy németül írunk, és azé' a hejesírási hubbákat gyakrabban köll lyavítanunk :)

Válasz erre
2018-11-06 13:15:10 - Zsozso

Kik azok a " mi " ?

Ki mondta, hogy probléma? Mint ahogy az én véleményem sem az. Megnyugtat, hogy az új program nem olyan lesz, mint amilyennek mi megálmodjuk.

Válasz erre
2018-11-06 12:26:05 - Zsozso

Nem. Az 500px- én simán törölhetjük az esetleges hibás kommentet, amiutan azr újra lehet írni. Nem látom miért lenne ez itt probléma. Elfogadom, hogy itt ez egy más világ, de nem annyira.:)

Azt elfogadod, hogy "gondold meg jobban!"?

Válasz erre
2018-11-06 11:57:16 - Zsozso

Miért? Én sokat hibázok . Jó lenne ha a hibás feltöltést ki tudnám javítani. A " ne hibázz" választ nem fogadom el :)

Nem biztos.

Válasz erre
2018-11-06 10:51:44 - Zsozso

Az is jó volna ha valaki a saját kommetjét törölni vagy javítani tudna.

Arra jó volt ez a vita, hogy kiderült belőle, hogy mindenki másfajta pontozást szeretne, mint ami most van – márpedig az új program új rendszert fog hozni. Hogy pusztán ettől nagyobb lesz-e az értékelési kedv, és objektívebb-e az értékelés, a tekintetben nekem is vannak kételyeim. De már azt is javulásnak tekintem, ha a helyzet nem lesz egyre rosszabb.

Válasz erre
2018-11-06 08:53:19 - Zsozso

A napokban valaki azt válaszolta nekem, hogy ne legyek pesszimista, de Én kutatók és az maradok.

1 2 3 4 5 6 7 8 9
számláló