Alapította: Dékán István 1996-ban

Gondolatok!

Legfrissebb témák
Sziasztok! Juditnak mar szoltam valamikor, hogy hianyoljuk, meg lehet nyugodni, teljesen jol van de nagyon elfoglalt. Megigerte, hogy be fog nezni a FV-ra, gondolom o majd jobban beszamol :)
Bányik Éva
4 napja
Iloczky Judit - úgy hiszem és remélem - jól van. Legalábbis facebook oldalamra feltöltött néhány fotómat lájkolni szokta (legutóbb eppen néhány napja), tehát a fotózás iránti érdeklődése is valószínűleg megvan. Gondolom, a fotózást se hagyta abba, legalábbis nem teljesen. Az egészen más kérdés, hogy a Fotovilágot miért nem látogatja egy ideje, és gondolom, ha önmagunkba nézünk (mint közösség, vagy mint annak ellentettje), akkor ez a kérdés talán nem is kérdés.
Aczél Péter
4 napja
Izabella! Mint minden a fotóvilág is változik és nem biztos, hogy jobb irányban.
Vannak  a régiek közül, akik abbahagyták, vagy kiöregedtek, elmentek egy (talán) jobb világba, esetleg
másik oldalt választottak maguknak. Vannak akik csak megöregedtek és már fáradtak az ilyesmihez!
Régen az oldal (úgymond) emberibb volt! Úgy néz ki, hogy a teknologia fejlődése, egyenesen arányos 
az emberi elbutulással. Lehet, hogy kissé keményen fogalmaztam, de így talán hatásosabb!

János Müller
2022-06-13
Janos, en is szerettem volna mar megkerdezni sok mas mindenkivel egyutt. Sokan hianyoznak. Milyen jo, hogy beneztem a Forumba. 
Végh Izabella
2022-06-12
Már régóta gondolkozom, hogy megkérdezem! 
Tudja-e valaki közületek, hogy mi lehet Iloczky Judittal?
Ő régi és értékes tagunk a fotóvilágon, akit személyesen is ismerek.
Fotósként és emberként nagyra értékelem, nekem nagyon hiányzik!

János Müller
2022-06-12
Ó, értem! és ezt nagyon sajnálom, kiváló fotói vannak…voltak.
Aczél Péter
2022-04-25
Péter, ez robert beliczay aki nemrégen kilépett. Ilyenkor a fotói és az információk törlődnek, de a program nem törli a hozzászólásait vagy az értékeléseit csak már nem lehet tudni ki volt az.
Nádor Pál
2022-04-25
https://fotovilag.hu/photos/profile/user/92
Erről a “felhasználóról” beszéltem. Ki ő?

Aczél Péter
2022-04-24
Kedves Péter: ilyen eset szerintem akkor fordul elő, ha valaki belépett az oldalra, így tevékenységet tud folytatni, de, ha egy bizonyos idő eltelt, akkor az oldal kilépteti, ugyanakkor a tevékenységet még be tudja fejezni, de anonim marad. Ilyen már veled is, velem is, és sokan másokkal is előfordult, elsősorban hozzászólás esetén, de vélhetően ez érvényes a pontozásra is. Én, ha észreveszem és ezt nálad is tapasztaltam, újra belépek és jelzem, hogy az anonim hozzászóló én vagyok. Pontozásnál nem biztos, hogy észreveszi az érintett. SZERINTEM.
Deák Lajos
2022-04-24
Bizony eléggé sokan vannak, akik arc és név nélkül regisztráltak, csak megkell nézni a tagok névsorát!
Én az ilyeneknek nem adnék lehetőséget a véleményezéshez, amíg rendesen nem mutatkoznak be!

János Müller
2022-04-24
https://fotovilag.hu/photos/view/id/19510
Ki ő? Arca nincs. Neve nincs. Felhasználóneve nincs. Egyetlen fotója sincs. Viszont profi felhasználói jogosultságokat használ, pontozóként például itt: https://fotovilag.hu/photos/view/id/19510 

Aczél Péter
2022-04-24
nagytakaritas megtortent :)
Bányik Éva
2022-04-19
....én is.
Kovács Mihály
2022-04-18
Jócskán töröltem a galériámból !
Lőrincz Zsóka
2022-04-17
Minden fotos tarsunknak nagyon boldog husveti unnepeket kivanok. Izabella
Végh Izabella
2022-04-16
Jogos Köszönjük a tanácsot, köszönjük a segítséget. Kellemes ünnepeket
Szendrei Tibor József
2022-04-16
Köszönjük Pali ! Igazad van, törölni kell! Nem szükséges minden felrakott fotónkat itt tárolni, elegendő csak néhányat megtartani. Így is tudja mindenki, hogy az adott fotós mennyire jó fotós! Ugye? ... Én is hamarosan nekiállok !
Lőrincz Zsóka
2022-04-16
Ügy látszik hogy megtelt a tárhely, azért nem lehetett feltölteni. Néhány fotót töröltem, most már lehet feltölteni megint. Javaslom hogy a kevésbé sikeres fotóitokat töröljétek, ellenkező esetben a fotók időrendi sorrendben lesznek törölve ha megint megtelik a tárhely.
Nádor Pál
2022-04-16
Nekem is.
Deák Lajos
2022-04-15
Most 2022 04 15  21.15-kor is volt egy sikertelen feltöltési kísérletem. Nem megfelelő formátum jelzéssel elutasított. Kéjük a szíves segítségeteket
Szendrei Tibor József
2022-04-15
Kedves Admin:
Nem értem, hogy van az, hogy van aki fel tudott tölteni képet, ugyanakkor nekem és gondolom rajtam kívül többeknek a nem megfelelő fájl formátum jelenik meg. Gyakorlatilag tegnap este óta. Legalább valami válasz jó lenne.

Deák Lajos
2022-04-15
A problémánk közös a feltöltéssel. Kérjük a szakértők kedves segítségét, mert lemaradnak a húsvéti nyuszik
Szendrei Tibor József
2022-04-15
Gratulalok Lex Mihalynak az elso helyezesert a sajtofoto megmeretteteseben a tarsadalomabrazolas, dokumentarista fotografia szekcioban. 
Végh Izabella
2022-04-15
En sem tudtam ma feltolterni kepet, annak ellenerem hogy a megszokott fajlformatumban probalkoztam tobbszor is. Orulok, hogy nem vagyok egyedul.
Végh Izabella
2022-04-15
Sajnos nálam is ez a helyzet áll fenn. \" Nem megfelelo fájlformátum \" szoveg jelenik meg feltoltéskor.
2022-04-15