Alapította: Dékán István 1996-ban

Gondolatok!

Legfrissebb témák
Na így la. Ez a változtatás- a cím a kép slatt- 
Veress Zsolt
2019-12-29
kattintsunk
2019-12-29
Bennem nem tudatosult a változás, csak most, hogy mondod. De örülök neki, mert azt bizonyítja, hogy az üzemeltetők odafigyelnek a felhasználók javaslataira. Most már ki van zárva, hogy pusztán a szerző neve alapján kattintunk egy bélyegképre. Az meg már rajtunk múlik, hogy az értékeléskor is elfogulatlanok maradjunk. 
2019-12-29
Beállok a köszönetet mondók sorába, mindenkinek, akik üzemeltetik ezt oldalt és azoknak is, akik fotóik által, vagy egyéb módon tesznek azért, hogy színvonalassá váljon.
Észrevettétek, hogy nevek helyett a kép címe szerepel a fotók alatt? Év végi meglepi, ezért több csillag is jár! 

Iloczky Judit
2019-12-29
Muller Janos jol leirta a dolgokat. En is koszonok mindent az uj FV szerkesztoinek, tudom sok veszodessel jar, de ok minden zokszo nelkul csinaljak, meg akkor is,  ha sokszor lamentalunk. Koszonom a feltoltoknek, hogy van anyag, a hozzaszoloknak, hogy van megbeszelesi tema is.
Ertem en a magyar narancs allegoriajat, de most Peternek ellent kell mondanom:
akarmilyen edes narancsbol is lehet finom salatat kesziteni. Levagjuk a hejat a feher resszel egyutt, feldaraboljuk, egy kicsit besozzuk, frissen orolt borsot is adunk hozza, utana, hogy hadd oruljon, finom oliva olajjal meglocsolgatjuk. Gyors es finom, sultekhez, fott hushoz, vagy barmi mashoz tenyleg nagyon finom. Erdemes kiprobalni.
Sikerekben, egeszsegben gazdag, boldog Ujevet kivanok minden FV-os fotos tarsnak.

Végh Izabella
2019-12-29
Köszönöm és boldog új évet mindenkinek.
Vainel Gyula
2019-12-29
Mi köszönjük a lehetőséget.
Aczél Péter
2019-12-28
Köszönet mindenkinek, aki résuzt vesz az oldal életében, fotói publikálásában!
Köszönet azoknak,akik lehetüvé tették, hogy elkészüljön az új oldal!
2020 ban lesz frissítés az észrevételek és tanácsok alapján. ( az anyagi lehetőségeinkhez mérten )
Mindenkinek BOLDOG ÚJ Évet a 2020 -s évben !

Fotóvilág Admin
2019-12-28
Mint  Müller  János fotósbarátunk
Szendrei Tibor József
2019-12-28
És a magyar narancsot savanyúságként is lehet szervírozni, amire a többi fajta teljesen alkalmatlan!
Aczél Péter
2019-12-28
Jànos, egyetértek!
Veress Zsolt
2019-12-28
Eltelt a karácsony és előttünk az új év! Szeretném megköszönni Tamásnak, Palinak és mindenkinek, akik segítségével megszülethetett és működhet az oldal! Ők minden elismerést megérdemelnek! 
Igaz, vannak javítanivalók és bizonyára lesznek továbbra is!
Azonban mint Pali írta \" olyan ez mint a  Magyar - narancs, kicsike, zöldebb és savanyú, de a miénk\"! 

János Müller
2019-12-28
és virágozzék száz virág
Szendrei Tibor József
2019-12-27
Éljen.
Aczél Péter
2019-12-26
https://www.streetphotoawards.art/site/winners-gallery/spa-2019/single/street-portrait
Hokker Edit
2019-12-26
Gratulálok Beliczay Róbertnek, aki a Paris street photography awards pályázaton  arany és egy ezüst érmet is szerzett. 
Hokker Edit
2019-12-26
A legjobbakat kívánom minden fotóvilágos társamnak, nem csak Karácsonyra, de a következő esztendőre is !  ... Igyekszem jövőre jobb fotókkal emelni az oldal színvonalát !
Lőrincz Zsóka
2019-12-25
Kellemes karácsonyi ünnepeket és BUÉK minden kedves fotóstársnak, és mindazoknak akik majd eztán lesznek 
Szendrei Tibor József
2019-12-25
Nagyon boldog karacsonyi unnepeket, es sikerekben gazdag ujevet kivanok minden Foto Vilag tagnak. Szep fenyeket!
Végh Izabella
2019-12-24
Boldog Karácsonyt Mindenkinek!
L Tamás Varga
2019-12-24
Szép, de csak emlékeimben őrzött képem idén nekem kettő is van. Az egyik a nyáron történt, amikor a szabadkai városházából kilépő friss házasulókra aprópénzt (papír tíz dinárosokat) szórtak pont az orrom előtt. Fehér ruhás menyasszonyra pilinckázó bankók, amiket szegény emberek kapkodnak a földről. Felemelő és szomorú jelenet, de csak néhány másodpercig tartott, és én rosszul helyezkedtem.

A másik lehetőség a kispesti művelődési házban adódott néhány hete. Egy csoport bájos, kamaszkorú primadonna tollászkodott a tükör előtt, és ahogy rájuk fogtam a kamerát, szemérmesen szétrebbentek. Én még nagyobb zavarba jöttem, és csak kétszer exponáltam. Az elsőnél a kompozíciót szúrtam el, a másiknál az élességet. Átkozott félénkség és amatőr rutintalanság.
Péter persze nem  arra célzott, hogy az elpuskázott képek jobbak, mint a sikerültek, hanem arra, hogy a legszebbek azok, amelyeket meg is élünk. És ezzel messzemenően egyetértek.

Áldott karácsonyt és BÚÉK!

2019-12-23
Meghitt, csendes Karácsonyt kívánok minden kollégának, sok szép képet. A legszebb képeink azok, melyeket a fejünkben, emlékeinkben őrzünk meg, nem pedig a hdd bitjei között. Ilyen képből kívánok mindenkinek sokat, szépeket!
Aczél Péter
2019-12-23
Derűs Karácsonyt, boldog Új Esztendőt, és szép fényeket kívánok Mindenkinek!
Szabolcsi Mihály
2019-12-23
Péter: á, nem köll sajnálni, az is egyre unalmasabb... az 500px még tartja magát, de a rengeteg önreklám miatt ott is érdemesebb az ˝Upcoming¨ opcióval kezdeni a nézegetést :)
Szabolcsi Mihály
2019-12-23
Kár lenne érte. (Bár én ott is, akárcsak az 500px-en elfelejtettem a belépési e-mail-jelszó kombinaciómat. Egyedül az 1x.com regisztrációmra emlékszem, azt használom is, a többi ilyen hely kiesett az emlékezetemből. Volt, ahol többször is regisztráltam, de egyikkel se tudok belépni, mert összezagyváltam a belépési adatokat.) Aki használja, annak rendkívüli veszteség volna, ha megszűnne az oldal.
Aczél Péter
2019-12-23