Alapította: Dékán István 1996-ban

Gondolatok!

Legfrissebb témák
Csak belekukkantottam.
Iloczky Judit
2019-06-08
Judit, nézted a Peturt? 
L Tamás Varga
2019-06-08
Jelzem.
L Tamás Varga
2019-06-08
Ha lehetséges, meg kéne oldani, hogy a beírt szöveg szerkeszthető legyen.
Iloczky Judit
2019-06-08
Valóban lehet gondolkozni. De a Fotóvilág nem azonos az500px-el, vagy a 1x.com-al. Még akkor sem ha itt nagyon sok jó fotós van éspéldásan alkotnak.
A megújult Fotóvilág igazán színvonalas kinézetű oldallá fejlődött, engemminden alkalommal örömmel tölt el, ha csak rátekintek. Abban egyetértek,hogy  ehhez a színvonalhoz méltó képeketis produkálni kellene, de lássuk be, ez nem teljesül mindenkor. Én a büdöséletben sem fogok olyan fotókat készíteni, mint pl. Tálos Péter. Neki ez azélete, de azok örömét se vegyük el teljesen, akik \"csak\" örömmelfotóznak. Azzal együtt nem gondolom tárhelynek, és ha segítőkészek vagyunk egymással(elfogulatlan véleménnyel, fotós részéről pedig annak higgadt átgondolásával), akkorjobbá alakulhat. 

Iloczky Judit
2019-06-08
Nem tudom miert jelenik meg duplan a link.
Veress Zsolt
2019-06-08
https://web.500px.com/photo/308244087/pelican-trap-by-peter-talos. 
 A ledujabb kep az 500px-en. Lehet gondolkozni. !

Veress Zsolt
2019-06-08
Péter, hát igen,  megjegyzéseddel egyetértek a minőségi feltöltéseket illetően. Sajnos a  \"jó, és nem jó\" határterülete meglehetősen ingoványos. A kezdőknek nem csak a fotóik és a technikai tudásuk, de sokszor az értékítéletük is hagy maga után kívánnivalót. A művészeti ágakban valóban van az alkotóknak valamilyen természetes igényük arra, hogy láttassák magukat a műveiken keresztül. A fotósok sem kivételek, attól függetlenül, hogy milyen szinten művelik a \"mesterséget\". A haladók is belefuthatnak olyan  jelenségekbe, hogy a saját maguk számára kedves és jónak ítélt művük érdektelenségbe fullad. Aztán jöhet a tépelődés, hogy tényleg gyenge a képem, vagy csak a mindenkori közízlésnek nem felel meg.  Valamilyen feltöltési önfegyelemre tényleg szükség van, de sajnos a határt nem lehet számszerűsíteni.
Józsa Géza
2019-06-08
Kedves Pál Valóban Igaz, köszönjük. A közös fotózásra, találkozásra buzdító mondatom még él
Szendrei Tibor József
2019-06-08
A régi fotovilag.hu fotókat meg lehet tekinteni a flickr-on. 9500 kép van feltéve.
Nádor Pál
2019-06-08
Antikvárium  igényeltetik, ha a szerver kapacitás rábólint Mindenki  feltehetne x képet a legjobbakból ami a fotóvilágban anno szerepelt
Összehasonlítás lehetősége a mai és a régi közt, mit és mi módon változtunk, fejlődtünk ,vagy csupán nosztalgia.
Az új honlapon viszont csak az új friss alkotások  szerepeljenek. Menjünk, mozogjunk Lehetne Ismét együtt is?

Szendrei Tibor József
2019-06-07
Köszönjük!
Kiss Péter
2019-06-07
Lassulás javítva!
L Tamás Varga
2019-06-07
Örömmel visszanézzük a régi sikeres művész képeket de az új honlap új képeket kér 
Szendrei Tibor József
2019-06-06
Hopp, azt nem is láttam. Sajnálom...
Iloczky Judit
2019-06-06
Judit: Francisco-nak semmi sértőt nem írtunk. Remélem visszajön. Péter szerintem Tálos Péterre gondol. Bízom benne, hogy ő is visszatér.
Kiss Péter
2019-06-06
Péter, ha Francisco Apicolone-ra gondolsz, akkor van egy sejtésem. Tegnap egyik képe alá írtam, hogy ha neki nem gond és nem esik nehézségébe, akkor magyarul fogok írni. Amellett gratuláltam a fotóhoz. Utánam másik fotóstársunk is hasonkókat írt, mindezt jó szándékkal. Ezek szerint mégis lehetett valami gondja, mert válasz nélkül törölt mindent. Én csak abban bízom, hogy talán újra regisztrál és nem másvalami van a háttérben. 
Iloczky Judit
2019-06-06
Hiba javítva.
L Tamás Varga
2019-06-05
Igen, főleg a főoldal betöltése lassú.
Kiss Péter
2019-06-05
Sziasztok!  Nagyon lassan töltődnek be az oldalak és a fotók. Kb. 8-10 mp alatt. Más nem tapasztal ilyen problémát? A hétvégén még semmi gond nem volt. 
Kesjárné Sluch Marcsi
2019-06-05
Kipróbáltam, amit Tibor ír, valóban hiba, nálam is ez a helyzet.
Iloczky Judit
2019-06-05
Hibajelzés:
Birkás Sándor képeit szerettem volna megnézni. A tagok menüpontból el is jutottam az adatlapjához, alatt 4x4 fotóval. A lap bal alján megjelenik egy legördülő menü, amin alapból 16 fotó van beállítva. Átállítottam 24-re (vagy bármire), amire elugrott a saját oldalamra a bemutatkozószöveggel, alatta a fotóimmal. Ha nem ezt tettem, hanem a jobb oldalon alul látható oldalra ugrómenüt használtam (pl. az 1. oldal helyett a 2. oldalt kértem), akkor is a bemutatkozó oldalamra ugrott de a fotók nélkül és és kiírta: Még nem töltött fel egyetlen fotót sem sajnos.De a kívánt fotókhoz nem tudtam eljutni (pedig 28 fotója van feltöltve).

Szabó Tibor
2019-06-05
Kedves Zsóka, nem tudok hozzá szólni. De a fotói nagyon beszédesek!
L Tamás Varga
2019-06-05
Zsókának igaza van! Ha az illető fotósnak van Magyar neve is, akkor illő lenne ezen az oldalon Magyarul bemutatkozni!De az is lehet, hogy tévedünk és nem tud Magyarul. Az sem ártana, hogy megtisztelné a tagságot egy rendes bemutatkozó képpel!
János Müller
2019-06-05
Tamás, a bemutatkozása nekem nem mondott semmi, viszont a google keresőben megtaláltam Francisco Apicolone-t magyar névvel is. Ez vajon hogy lehet?
Lőrincz Zsóka
2019-06-05