Alapította: Dékán István 1996-ban

Gondolatok!

Legfrissebb témák
T. Admin: szeretném megkérdezni, hogy mi a tervetek az átállást illetően. A most tesztnek feltöltött képek sorsa mi lesz?  Minden törlődik, és teljesen tiszta lappal indulunk? Talán ez lenne az előnyösebb megoldás. Erről jut eszembe: még nem látok lehetőséget a tévesen, pl korrekciók nélkül feltöltött képek törlésére ill. cseréjére.
Józsa Géza
2019-04-29
T. Admin: Az előző hozzászólásom kiegészítéseként még elmondom hogy miután kiléptem a programból (a feleségemnek kellett a gép), majd újra beléptem, az előző beírásom teljesen összezavarodott (félig egymásra írt sorok, szöveg helyett részben kódok). Ha ez esetleg érdekes a fejlesztőnek, elmondom, hogy a dolognak az az előzménye, hogy miután beírtam a szöveget soremelés nélkül és elküldtem az Enterrel, úgy gondoltam, hogy rendezem egy kicsit az írásképet és egyúttal hozzáírok valamit. Ezért a bejegyzést Crt+C-vel felvettem az átmeneti tárolóba, majd a beírást töröltem a törlő gombbal. Eddig O.K. Ezután új bejegyzésként Ctr+V-vel bemásoltam az eredeti szöveget, hozzáírtam, amit akartam, majd az Enter megnyomásával akartam soremelést is csinálni, mire a program elszaladt a beírásommal, de a soremelést azért már figyelembe vette.
Munkás, de célszerű megoldás lehet talán, ha az Enter megmarad soremelő/új bekezdés funkciónak, míg Rögzítés/Bevitel funkciónak új gomb születik a Törlés gombhoz hasonlóan.
Elmondom még, hogy a Ctr+F5 nem hozta rendbe az írásképet. Kérem ellenőrizzétek, hogy nálatok is híbásan jeleni-e meg a beírásom

Józsa Géza
2019-04-29
A képek fölött az a halványan látszó hosszú-hosszú karaktersor micsoda? Kell az oda?
Kovács Mihály
2019-04-29