Alapította: Dékán István 1996-ban

Gondolatok!

Legfrissebb témák
Ja.
Veress Zsolt
2019-10-04
Zsolt: azért lát6tál a az első 16-ban annyi jó képet, mert előlük egy nagy rakás szemetet kitakarított vagy Admin, vagy az elkövető.
Szabolcsi Mihály
2019-10-04
Gabóka! Mihállyal együtt próbáltunk egy új nickre hatást gyakorolni! Rólad nem volt szó!
János Müller
2019-10-04
No, Én meg azt mondom , hogy rég nem láttam annyi jó képet az első16- bán min most. Nem biztos azonban , hogy mindenki így látja. Ami engem illet épp az egyedi meglátást és kidolgozást szeretem a kicsigabója munkáiban
Veress Zsolt
2019-10-04
Gabóka: szvsz nem Neked, valaki új nick lapátolt fel egy nagy rakás pixelhalmazt, valószínűleg annak; írtam az egyik képe alá, amin úgy megsértődött, az összest törölte - vagy ő, vagy Admin.
Szabolcsi Mihály
2019-10-04
Kedves János! Ezt most nekem szántad? vagy nem jól gondolom? Ha tévedtem, elnézésed kérem...
Komlós Gabriella
2019-10-04
Ha a számokat nézzük, egy drón ami jó, 400e nél kezdődik, egy tükrös gép is és még jön az objektív, ami megint egy két százezer.
L Tamás Varga
2019-10-04
Tényleg jók a drónos képek.Sokszor elgondolkoztat az, amikor ilyenekről olvasok: Hogy van embereknek ideje pénze ennyit beleölni pár képbe.
Az én felnövésemtől, szocializációmtól ez az életforma nagyon távol áll.
Na majd.....!

Kovács Mihály
2019-10-03
A drön fotökat érdemes megnézni!! (a blogban.)
L Tamás Varga
2019-10-03
János: szerintem ilyenkor nem érdemes finomkodni; ha nem mondjuk meg a feltöltőnek, hogy ne szemetelje tele az oldalt, nem marad hely az érdekesebb képeknek.
Szabolcsi Mihály
2019-10-03
Kinyitottam az oldalon  lévő legújabb képeket, de azt hittem, hogy eltévedtem! Valahogy elment a kedven attól, hogy én is feltöltsek. Nem tudom miért van ez (illetve tudom). Furcsa érzések keltett  a hatalmába! Hiába a vizuális hatásnak nagy az ereje! 
János Müller
2019-10-03
Kimondhatatlanul élvezem, hogy - Péternek hála - végre tudok rendes idézőjeleket írni. Íme: ˝˝˝˝˝˝˝. Kis lépés nekem, nagy lépés a Fotóvilágnak.
2019-10-03
A  fordított / (backslash) karakter előtt is megjelenik a backslash: \\. 
Kiss Péter
2019-10-02
Az oldal érezhetően lelassult. Főleg, ha a ˝FOTÓK˝ fülre kattintok, hosszú másodpercek telnek el, mire az oldalváltás megtörténik. 
Kiss Péter
2019-10-02
Nem inden idézőjel, csak a 2-es fölötti, mint ez: \\\" Az ö melletti (AltGr+ö) nem okoz perjelet, lásd: ˝.
Kiss Péter
2019-10-02
Mihály , az idéző jel automatikusan hozza őket. Máshol is megtörténik.
Veress Zsolt
2019-10-02
lyaa, azok a perjelek nemtom hogy kerültek a szövegbe, olyat nem írtam...
Szabolcsi Mihály
2019-10-02
Sándor: a\"Baba\" képemről nyilván nem ismernétek rám, de azt már elsütöttem odaát... :)
Szabolcsi Mihály
2019-10-02
Zsolt! Értékelem javaslatodat! Én megpróbálkozom \'rám nem jellemző\' képek feltételével, de tényleg csak valami trükkel lehessen utólag megnézni az auktor nevét!...(Mihály és én!)
Dr. Lázár Sándor
2019-10-02
Az Én javaslatom úgy szólt, hogy a kép alatt csak a cím jelenjen meg. A szerző nevét csak akkor lássuk ha megnyitották a képet. Igaz hogy néhány társunk fotóit már első ránézésre felismerjük. Őket arra ösztönözném , hogy olyan képeket is feltöltésének melyek nem utalnak nyilvànvalóan ràjuk. Legyen egy kis meglepetés :)
Veress Zsolt
2019-10-02
  A cím kérdését már Veress Zsolt is és én is többször feszegettük, hiszen a kép a címmel együtt alkot egy egységet. Különösen igaz ez az elvontabb, mélyebb idea tartalommal rendelkező képekre. Ahogy szoktam volt mondani: a cím olyan mint a turistajelzés, a turistának segít eligazodni, az erdőt megvédi az illetéktelen behatolásoktól, az erdésznek pedig nincs rá szüksége, hiszen ő ismeri az erdőt.
Deák Lajos
2019-10-02
Örömmel látom, hogy egyre \'jobb\' képeket teszünk fel, látszik a fejlődés, talán az időnk múlásával, és a csökkentett feltöltési limit jóvoltából! Ami kicsit zavar, de nem akarom felmelegíteni a égi FV.-ban unalomig előkerült témát; a minősítések erősen szubjektív volta! Ebben semmit nem javultunk - úgy látom! Ezért is teljesen egyet értek Szabolcsi Mihály alanti hozzászólásával!
Dr. Lázár Sándor
2019-10-02
 Mihály, a következő frissítésben már bent lesz.
L Tamás Varga
2019-09-27
Nem tudom, volt-e már szó róla, ha igen, boccss... szvsz érdekesebb lenne a lyáték, ha a kezdőlapon a képek alatt a szerző neve helyett a kép címe jelenne meg.
Szabolcsi Mihály
2019-09-27
Azért próbáljuk meg a javítást, mert nálunk minden jól működik, látjuk a beírt szöveget s nem csúsznak össze a szavak. Persze sok minden eltérhet a gépek között, de keressük a megoldást.
L Tamás Varga
2019-09-27