Alapította: Dékán István 1996-ban

Gondolatok!

Legfrissebb témák
Nálam semmi nem stimmel. Saját fotók alatt a lájkok összege nem jó, a csillagnál pedig 0-át mutat.
Iloczky Judit
2019-05-06
Vagy már nem is az összeg? Pl. Aczél Péter 3 db kapott csillagját nem látom a neve mellett.
Kiss Péter
2019-05-06
A taglistában a kapot és adott like-ok, csillagok összege szerepel. Szerencsésebb lenne, ha csak a kapottakkal számolna a program.
Kiss Péter
2019-05-06
Péter, köszönöm.
Józsa Géza
2019-05-04
Itt is lehetne a fórumban a hozzászólásoknál egy \"válasz erre\" gomb, mint a régi oldalon, illetve a válaszoknál egy \"előzmény\" gomb.
Kiss Péter
2019-05-04
Géza: Az egérgörgővel vissza lehet \"görgőzni\" az utolsó hozzászólásig.
Kiss Péter
2019-05-04
A hozzászólásoknál, mint ma megtanultam, új bekezdést a Shift+Enter paranccsal lehet kérni. A parancsot szépen végre is hajtja - amíg csak a beírásnál tartok. Amikor azonban elküldöm a beírást, a megjelenő szövegben ez már nem érvényesül.
Józsa Géza
2019-05-04
Csak próba...Igen!
Józsa Géza
2019-05-04
(A szalamandrás képemnél próbáltam ki:)A buborékra kattintva megjelenik az utolsó néhány hozzászólás, fejlécen: \"Korábbi hozzászólások\". Ha meg akarom nézni az előzményeket, akkor erre rákattintva valóban megjelenik egy ablak a korábbi hozzászólásokkal. Itt ismét rákattintva a \"Korábbi hozzászólások\"-ra, ismét a még előző hozzászólások jelennek meg, gyakorlatilag az első hozzászólásokat látom és helyesen eltűnik a \"Korábbi hozzászólások\" felirat.Ezzel azonban vége a sikertörténetnek, mert nem lehet (nem tudok?) visszamenni a legutolsó hozzászólások ablakra. Az eltűnt \"Korábbi hozzászólások\" helyébe kellene egy \"Utolsó hozzászólás\" funkció is - gondolom.
Józsa Géza
2019-05-04
A fotók oldalon, ha összehúzom az ablak szélességét annyira, hogy három, vagy kevesebb oszlopba rendeződnek  képek, akkor a bal oldali kategória lista a képek fölé kerül. Ez így szerintem nem annyira jó, mintha maradna a bal oldalon, vagy legalább a kategóriákat jól láthatóan el kellene választani egymástól. 
Kiss Péter
2019-05-02
A fotók oldalon, ha összehúzom az ablak szélességét annyira, hogy három, vagy kevesebb oszlopba rendeződnek  képek, akkor a bal oldali kategória lista a képek fölé kerül rendezetlenül. Ez így szerintem nem jó.
Kiss Péter
2019-05-02
Mihály, majd pontosan ki írom!Péter, megkérdezem, hogy lehetséges e.
Fotóvilág Admin
2019-05-02
A képek lényeges technikai információit be tudja majd automatikusan olvasni (és megjeleníteni) a program az exif-ből, vagy nekünk kell beírni a képfeltöltésnél (ha fontosnak tartjuk) ?
Kiss Péter
2019-05-01
Lehet, hogy lemaradtam: A \"Tagok\"-nál a minősítésekről, pontokról kaphatnék némi tájékoztatást?
Kovács Mihály
2019-05-01
Megkapom az értesítést a fotóm alatti hozzászólásokról, de a \"Kép megtekintése\"-re kattintva nem jutok el a képhez, a kép címét  viszont  ekkor már jelzi.
Kelemen Éva
2019-04-30
Jeleztem Aurélnak!
Fotóvilág Admin
2019-04-30
Nem tudom más is tapasztalta-e vagy csak én értem félre a mail értesítést. Ugyanis, látszólag akkor is kapok értesítést, ha én válaszolok valaki hozzászólására (mármint a fotóimnál). Szeretnék választ kapni.
Lőrincz Zsóka
2019-04-29
T. Admin: A fene egye meg! Mindig kimarad egy kis részlet az alábbi jelenséggel kapcsolatban, ami azért hasznos lehet. Szóval amikor Ctr+V-vel visszamásoltam a szöveget új bejegyzésképpen, akkor mindjárt kiegészítettem a kívánt néhány szóval. Csak utána vittem a kurzort vissza arra a helyre, ahova a sortörést (új bekezdést) akartam betenni, majd Enter.
Józsa Géza
2019-04-29
T. Admin: szeretném megkérdezni, hogy mi a tervetek az átállást illetően. A most tesztnek feltöltött képek sorsa mi lesz?  Minden törlődik, és teljesen tiszta lappal indulunk? Talán ez lenne az előnyösebb megoldás. Erről jut eszembe: még nem látok lehetőséget a tévesen, pl korrekciók nélkül feltöltött képek törlésére ill. cseréjére.
Józsa Géza
2019-04-29
T. Admin: Az előző hozzászólásom kiegészítéseként még elmondom hogy miután kiléptem a programból (a feleségemnek kellett a gép), majd újra beléptem, az előző beírásom teljesen összezavarodott (félig egymásra írt sorok, szöveg helyett részben kódok). Ha ez esetleg érdekes a fejlesztőnek, elmondom, hogy a dolognak az az előzménye, hogy miután beírtam a szöveget soremelés nélkül és elküldtem az Enterrel, úgy gondoltam, hogy rendezem egy kicsit az írásképet és egyúttal hozzáírok valamit. Ezért a bejegyzést Crt+C-vel felvettem az átmeneti tárolóba, majd a beírást töröltem a törlő gombbal. Eddig O.K. Ezután új bejegyzésként Ctr+V-vel bemásoltam az eredeti szöveget, hozzáírtam, amit akartam, majd az Enter megnyomásával akartam soremelést is csinálni, mire a program elszaladt a beírásommal, de a soremelést azért már figyelembe vette.
Munkás, de célszerű megoldás lehet talán, ha az Enter megmarad soremelő/új bekezdés funkciónak, míg Rögzítés/Bevitel funkciónak új gomb születik a Törlés gombhoz hasonlóan.
Elmondom még, hogy a Ctr+F5 nem hozta rendbe az írásképet. Kérem ellenőrizzétek, hogy nálatok is híbásan jeleni-e meg a beírásom

Józsa Géza
2019-04-29
A képek fölött az a halványan látszó hosszú-hosszú karaktersor micsoda? Kell az oda?
Kovács Mihály
2019-04-29