Alapította: Dékán István 1996-ban

Így fotóztunk mi...

Legfrissebb témák
flickr állította át. Remélhetőleg a közeljövőben vissza lesz állítva.
Nádor Pál
2019-09-19
A \"szörcsögést\" csak bejelentkezve lehet kikapcsolni. Erre csak véletlenül jöttem rá, mert tegnapig nem is volt ott regisztrációm. A keresőbe kell beírni bármit, és ezután a találati ablakban lesz látható SafeSearch \"kapcsoló. Szóval elég macerás. Regisztráció kell, és egy nehezen megtalálható beállítás. Nem lehetne visszaállítani ami elállítódott, hogy a korábban működő linkek újra működjenek mindenféle macera nélkül?
Kiss Péter
2019-09-18
Jav: fotóinkhoz 
Iloczky Judit
2019-09-18
Én bekapcsolni sem tudtam. Tudna valaki egy közvetlen linket a fotóinhoz?
Iloczky Judit
2019-09-18
Most már csak azt áruljátok el, legyetek szívesek, hol lehet a szörcsögést kikapcsolni.
Dr. Németh Ferenc
2019-09-18
Köszönöm! Így már láthatóak.
Kiss Péter
2019-09-18
Ezt kell beállítani a flickr-on: Search filters - SafeSearch off
Nádor Pál
2019-09-18
Nálam ugyanaz a helyzet, mint Kiss Péternél! Nincs kép!
Kelemen Éva
2019-09-17
Nekem ezt írja ki: ˝fotovilag hu hasn t made any photos public yet.˝
És a lenti ikonra kattintva (link) is ez jön be.
És erre is: https://www.flickr.com/photos/153111561@N04/

Kiss Péter
2019-09-17
Tanusìtom. Ma is került fel néhány fotó.
Veress Zsolt
2019-09-17
Ott vannak.
Nádor Pál
2019-09-17
Sziasztok,
Hová tűntek a fotóvilág fotók a Flickr-ről?

Kiss Péter
2019-09-16
Volt és jelenlegi tagok albumai valamint válogatások..
Megtekintéshez kattints a főoldalon a \'flickr\' ikonra (jobb alsó sarok) majd az \'Albums\' fülre.
Jelenleg 55 album tekinthető meg.

folyt. köv.

Nádor Pál
2019-08-23
Aha! Androidon megvan. Sajnos iPadon nincsen. Örök probléma a renszerek kompatibilitása.
Aczél Péter
2019-07-20
Az Androidos verzióban , a karikában két pont. Az utolsó kép a Tópis Eváé.
Veress Zsolt
2019-07-20
A főoldalon a jobb alsó sarokban van egy felirat: Kövess Minket. Alatta van 4 karika bennük valami kriksz-kraksz, a jobb szélső a flickr.
Nádor Pál
2019-07-20
IPad: főoldal  jobb alsó sarkában (máshol se) nincsen flickr ikon. Vagy csak én nem látom?
Aczél Péter
2019-07-19
Amikor csemegézni akarok végig szaladok ezen a fantasztikus gyűjteményen. No nem egyszerre . Végig  nézek úgy általában 4-5 oldalt s mikor a végére érek( jelenleg 95 oldal) kezdem elörről . 
Veress Zsolt
2019-07-05
Már végignéztem a Flickre feltöltött Fotovilág képeket, de igy alkotóként szelektálva is igazi csemege újranézni őket.
Veress Zsolt
2019-07-01
Minden link működik. Jelenleg csak a böngészőbe való másolással lehet megnyitni a linket (kopi/pészt). A linket a böngésző címszalagjába kell bemásolni ami felül van, általában a fülek alatt. Ügyelni kell hogy semmi más ne legyen a címszalagban, csak a link. Se az elején se a hátulján nem lehet szóköz se. 
Nádor Pál
2019-06-30
Sajnos az alabbi linkeket nem tudom kinyitni, meg ugy sem, ha bemasolom oket a bongeszobe. Biztosan az en keszulekemben van a hiba.
Végh Izabella
2019-06-29
Nekem azért is érdekes az archívum, mert olyan saját igen régi fotóimat is megláthatom újra, amelyek húsz évvel ezelőtt készültek. Hibáikkal együtt persze, de mégiscsak érdekes. Itthoni “raktáromban” ezek már nincsenek mg.
Aczél Péter
2019-06-24
Kedves Pali, Aczél Péter személyedet méltató gondolataihoz csatlakozom! Köszönjük a munkádat! Alexis képeire emlékszem, jó,hogy itt is kedvünkre lapozhatunk benne.
Kelemen Éva
2019-06-23
Pali, őszinte csodálattal adózom, és le nem írható, mennyire méltányolom, nyilván mindenki mással együtt azt, hogy létrehoztad ezt az archívumot, mely egészen régi időkbe vezet vissza. Köszönet, köszönet, köszönet!
Aczél Péter
2019-06-23
Alexis képi világa egyedülálló. Olyan témát fotózott, melyet milliószor láttunk közhelyesen bemutatni. Alexis döbbenetes erejű képei közül egyetlen egy sincs, amin a sematizmus fellelhető volna. Egytől egyik egyéni, szuverén módon, drámai erővel mutatják be azt a világot.
Aczél Péter
2019-06-23